«Ревізор» побував у Чорнобилі

У Зоні відчуження знімальна група перебувала майже весь день. Команда реаліті побувала на оглядовому майданчику Чорнобильської АЕС, у місті Прип’ять. Зупинялися у Рудому лісі і, звісно ж, у самому Чорнобилі. Ведучий програми Вадим Абрамов і шеф-редактор Анна Жижа потрапили на місце трагедії вперше.

У Зоні відчуження знімальна група перебувала майже весь день. Команда реаліті побувала на оглядовому майданчику Чорнобильської АЕС, у місті Прип’ять. Зупинялися у Рудому лісі і, звісно ж, у самому Чорнобилі. Ведучий програми Вадим Абрамов і шеф-редактор Анна Жижа потрапили на місце трагедії вперше.

 
Знімальна група соціального реаліті Нового каналу розповість про один із найбільш екстремальних туристичних напрямків Україні.

Місто Чорнобиль стало відоме на весь світ 26 квітня 1986 року. Від моменту аварії на Чорнобильській АЕС і до сьогодні Зона відчуження на більшість людей наводить страх. Ще недавно вважалося, що до 30-кілометрової зони можливо потрапити, лише працюючи на атомній станції або будучи журналістом. І що її відвідини небезпечні для здоров’я. Але в останні роки у Чорнобилі та околицях можна зустріти не лише сталкерів, мародерів та екстремалів. Місце трагедії стало популярним туристичним напрямком. За офіційною інформацією Державного агентства України з питань управління зоною відчуження, лише за минулий рік тут побувало 15 тис. туристів (!).

- Найчастіше на мертве місто і сам реактор хочуть подивитися іноземці. Наприклад, паралельно з нами їздила група мексиканців! – розповідає керівник проекту Вікторія Бурдукова. – Для мандрівників розроблено туристичний маршрут. Тобто все, що входить до поняття туристична інфраструктура. Ми поїхали в Чорнобиль зі звичайним «ревізорським» завданням – показати, де зупиняються і що їдять люди, приїжджаючи в це місто. А також що вони там можуть побачити.

У Зоні відчуження знімальна група перебувала майже весь день. Команда реаліті побувала на оглядовому майданчику Чорнобильської АЕС, у місті Прип’ять. Зупинялися у Рудому лісі і, звісно ж, у самому Чорнобилі.


Ведучий програми Вадим Абрамов і шеф-редактор Анна Жижа потрапили на місце трагедії вперше.

- У цьому сезоні ми з командою не тільки перевіряємо сервіс готелів, ресторанів і супермаркетів, а й намагаємося показати туристичну Україну, – пояснює Анна Жижа. – Багато їздимо по маленьких містах і маловідомих місцях. Багато з них незаслужено не оцінені не лише іноземцями, а й, насамперед, нами – українцями. Мені здається, що Чорнобиль – дуже важливий туристичний об’єкт. Це історія, яку можна побачити на власні очі. Я так була сконцентрована на роботі, що тільки вдома усвідомила, де побувала. Довго «переварювала» дзвінку тишу міста, яка майже 30 років тому настала у Прип’яті.


Від місцевого провідника команда дізнавалася цікаві подробиці про життя у 30-кілометровій зоні сьогодні. При всій мужності і оптимістичному настрої, іноді ведучий Вадим Абрамов не міг впоратися із хвилюванням. Особливо, коли в центрі побудованого, але так і не запущеного дитячого парку у Прип’яті дозиметр показав 900 мкР/год! Допустимий рівень – 30-35 мкР/год.

- Ми скрізь заміряли рівень радіації і по-чесному покажемо цифри на приладі в різних місцях. Розповімо, скільки самі «набрали» за час екскурсії. І як на виїзді із зони на КПП проходили дозиметричний контроль, – розповідає Вадим Абрамов.


- Чи варто туди їхати, кожному вирішувати самостійно, – говорить Вікторія Бурдукова. – Ми це обов’язково обговоримо під час зйомок пост-шоу «Страсті за Ревізором». Але якщо таке явище є, то кому, як не «Ревізору», про нього розповісти. Колеги та рідні, звісно, хвилювалися за нас, але це робота! Наші колеги з програми “Абзац!” зараз їздять у селище Піски Донецької області, а це значно небезпечніше!

Команда обіцяє – випуск із Чорнобиля покажуть одним з перших. Не пропустіть – 2 березня о 19:00 прем’єра п’ятого сезону програми «Ревізор» на Новому каналі.




Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: