Завантаження ...
Новобудови Києва

На Чернігівщині заборонили ходити до лісу

На Чернігівщині заборонили ходити до лісу фото

В області для населення почала діяти тимчасова заборона відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів (крім транзитних шляхів).

Відповідне розпорядження № 147 видав 20 квітня начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

"Шановні мешканці Чернігівщини, ми в тому числі і лісова область, і по наших лісах москальська мразота залишила дуже багато неприємних і небезпечних «подарунків». Тому маю велике прохання, враховуючи вже ті випадки, які у нас були, утримайтеся, будь ласка, від відвідин лісів. Ми все вичистимо. Піротехніки працюють. Але, звісно, ліси не першочергові, бо багато полів та будівель замінованих, населених пунктів. Ми дійдемо і до лісів", - звернувся очільник області до населення.

‼️Враховуючи те, що Славутич територіально межує з Чернігівською областю, дана заборона стосується також і славутичан!

☝️ Заборона не стосується представників Збройних Сил України, Держприкордонслужби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Нацгвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також працівників комунальних служб, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, спеціалізованих лісогосподарських підприємств.

🔺Ще раз наголошуємо, що зараз до лісу ходити небезпечно. Розмінування раніше окупованих територій РФ триває.

❗️Бережіть себе!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: