Завантаження ...
Новобудови Києва

Лише у квітні більше 200 славутицьких донорів здали кров на потреби країни

Лише у квітні більше 200 славутицьких донорів здали кров на потреби країни фото

Протягом квітня було організовано 4 поїздки до Чернігівського обласного центру крові. Загалом, доставлено більше 200 донорів Славутича! За поїздки сплачено профкомами ВП "Атомремонтсервіс" і ДСП "Чорнобильська АЕС".

Про це інформує Слаутицька міська рада, посилаючись на повідомлення Миколи Рудченка.

Під час поїздок донори завантажили, по максимуму, ТРИ великих автобуси і відвезли гуманітарну допомогу, зібрану славутичанами до Чернігівського будинку для літніх осіб. Наразі цей будинок заповнений і людьми, що залишилися без житла...

Гуманітарної допомоги зібрано так багато, що ми не змогли (поки) її відвезти всю... Хоча ми й завантажували і свої власні автівки, і навіть чіпляли до них причепи.

🔸️Донор (Титаренко Олексій) забажав віддати і відвезти до цього будинку дві власні відремонтовані пральні машини. І вони були завантажені і доставлені!

🔸️Впродовж всіх поїздок я неодноразово отримував подяки як від Чернігівського центру крові, так і від самих донорів!

Всі ці слова вдячності ВАМ - працівники, керівники і профкоми АРС і ЧАЕС та Славутичани!

Декілька цитат:

"Дякую за організацію таких поїздок Ви найкращі)))"

"Ви робите добру справу. Дякуємо вам!"

"З таким народом ми точно переможемо!"

"Це чудово, що в такі складні часи наші люди, розставляючи пріоритети, думають про те, як у першу чергу допомогти іншим. Наш народ непереможний! Моя Вам шана і повага! (blue_heart)(yellow_heart) "Єднайтеся, брати мої, молю вас, благаю!" (Т. Шевченко)."

Від працівників Центру крові: "Ви неймовірні, ми вас дуже любимо. Ви такі тихі і спокійні. Дякуємо вам і бережіть себе!"

І це про нас, Славутич!

 

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: