12 Травня 2022
924
![Про виплати грошової допопмоги ветеранам війни та жертви нацистських переслідувань фото Про виплати грошової допопмоги ветеранам війни та жертви нацистських переслідувань фото](/image/news_small/2022/05/12_080445_news2_49.jpg)
Уряд ухвалив рішення щодо виплати щорічної разової грошової допомоги відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань в умовах воєнного стану».
Управління соціального захисту населення Славутицької міської ради інформує, що виплата цієї допомоги в сьогоднішніх умовах буде відбуватися починаючи з червня, з дотриманням заходів безпеки щодо інформації про отримувачів, у спосіб, яким вона здійснювалась минулого року для кожної категорії отримувачів.
У разі виникнення запитань, звертатися до управління соціального захисту населення за тел. 3-00-11*113.