Відновлюєте свій бізнес? Ми допоможемо!

До уваги славутицьких підприємців! Сайт Slavutych.Info пропонує свої послуги з ефективного рекламного просування.

До уваги славутицьких підприємців! Сайт Slavutych.Info пропонує свої послуги з ефективного рекламного просування.

Якщо ви відновлюєте роботу свого офісу, магазину, салону, медичного кабінету, кафе чи ресторану, ми радо допоможемо вам повідомити про це всьому місту.

Так, зараз нам довелося жити в найскладніші для країни часи. Важко всім, але потрібно працювати, відновлювати країну і допомагати і людям.

Робота підприємця насправді – це теж своєрідна лінія оборони. Бо підприємці і бізнесмени – це ті люди, які своїм розумом заробляють гроші собі, державі, створюють робочі місця і допомагають мешканцям Славутича у вирішенні різних проблем.

Це без перебільшення надважлива і відповідальна робота. Тож, якщо вашому бізнесу під час відновлення роботи потрібна грамотна і ефективна реклама, то пишіть-дзвоніть нам, і ми зробимо так, що весь Славутич дізнається, що ваш бізнес або магазин теж працює!

Ми можемо виготовити і розмістити на сайті рекламний банер, можемо написати і розмістити рекламну статтю про ваш заклад або ж просто розмістимо на сайті ваші оголошення. А також зробимо додаткове просування на нашій сторінці у Facebook. Життя триває, потрібно відновлювати свою роботу і ми з радістю допоможемо вам у цьому.

Що важливо – ми місцеві, а тому знаємо і відчуваємо проблеми славутицьких підприємців, і знаємо, як вам допомогти. До того ж, розуміючи в який складний час нині живемо, ціни на рекламу ми запропонуємо найнижчі. Проконсультуємо, підберемо кращі умови і точно домовимось!

Телефонуйте: 066 164 29 13 Пишіть: reklama@cmg.cn.ua

Більше про наші рекламні можливості: https://slavutych.info/page/reklamodateljam.html

Реклама на сайті - slavutych.info

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: