9 Червня 2022
1522
![Близько 300 маленьких славутичан пройшли обстеження у лікарів з "Охматдит" фото Близько 300 маленьких славутичан пройшли обстеження у лікарів з "Охматдит" фото](/image/news_small/2022/06/09_032918_news2_287174408_5131542326928639_5648434506476142671_n.jpg)
Сьогодні команда фахівців «Охматдит» приймала маленьких пацієнтів у Славутичі.
Консультацію проводили дитячі спеціалісти: невролог, ортопед, кардіолог, алерголог, дерматолог, отоларинголог, хірург/уролог, нефролог, гематолог, гастроентеролог, ендокринолог, медичний психолог. Працювала також медична лабораторія. За день обстеження пройшли більше 300 дітей.
Варто зазначити, що Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» НДСЛ "Охматдит" – це найбільша багатопрофільна лікарня в Україні, яка надає висококваліфіковану медичну допомогу дитячому населенню.
Візит лікарів «Охматдит» було організовано за ініціативи керівництва КНП «Славутицька міська лікарня» КНП "Славутицька міська лікарня" Славутицької міської ради.