15 Червня 2022
1312
![Кав'ярня ENJOY запрошує! фото Кав'ярня ENJOY запрошує! фото](/image/news_small/2022/06/15_073840_news2_82784544_106569284229663_2820586709266202624.jpg)
Одне з найулюбленіших місць відпочинку славутичан вважають Кав'ярня ENJOY, яка знаходиться в центрі міста ( поблизу магазину "PROSTOR"). 15 червня ENJOY проводить доброчинну акцію.
Про це Coffee Enjoy повідомила у facebook.
"Дорогі наші друзі, в середу 15.06. кав'ярня ENJOY передасть 50% від отриманого прибутку на допомогу для наших хлопців зі Славутича, яких мобілізували в гарячі точки. Віримо в них, віримо в перемогу! Нехай всі повертаються живі і здорові! Слава Україні і нашим героям! ", - йдеться у повідомленні.
![](/image/283741241_591393495747237_2262642197223950072_n(2).jpg)
Завітайте до затишної кав'ярні, отримайте естетичну насолоду від улюблених смаколиків та долучіться до добрих справ, на пітримку наших захисників!
Разом до перемоги! Славутич - це Україна! Слава нашим ЗСУ! Слава Україні!