![Про функціонування комунальних підприємств Славутича фото Про функціонування комунальних підприємств Славутича фото](/image/news_small/2022/06/21_021445_news2_288630437_1863174987210881_8340223464672254138_n.jpg)
Міський голова Юрій Фомічев провів робочу нараду із керівниками комунальних підприємств міста.
Повідомляє Славутицька міська рада.
КП «Водоканал» працює у штатному режимі. Для безперебійної роботи необхідно відремонтувати насоси.
У КП «УЖКГ» рівень оплати за спожиті послуги складає близько 70%. Підприємством підготовлені переліки боржників. Завершується ремонт міської котельні. На 95% виконані заявки на придбання необхідних матеріалів. Продовжуються перемовини з постачальниками з альтернативних джерел енергії.
КП «ДЕУ» ремонтує пішохідні переходи, проводить ямковий ремонт дорожнього покриття.
КП «ЖКЦ» практично завершено покіс трави; згідно з графіком виконуються поточні ремонти. Населенням за спожиті послуги сплачено 77%.
У КП «АРР» покращується ситуація з оплатою орендарями за комунальні послуги. Наразі підприємство має 13% вільних площ для оренди. Виконуються роботи з підготовки до опалювального сезону.