У Славутичі проводиться реєстрація родин для участі в програмі грошової допомоги «Спільно» (ЮНІСЕФ)

Працівниками Управління соціального захисту населення Славутицької міської ради персонально проводиться реєстрація родин, які відповідають критеріям програми грошової допомоги «Спільно», що надає Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Міністерства соціальної політики України.

Працівниками Управління соціального захисту населення Славутицької міської ради персонально проводиться реєстрація родин, які відповідають критеріям програми грошової допомоги «Спільно», що надає Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Міністерства соціальної політики України.

Управління соціального захисту населення м. Славутич наголошує, що реєстрація родин для участі у програмі грошової допомоги «Спільно» проводиться за попереднім записом за телефоном 3-01-12 або 0665635170.

Участь у програмі можуть взяти родини, що належать до однієї з двох категорій:

- мають троє і більше дітей до 18 років

- мають принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.

Допомога надається сім’ям незалежно від статусу ВПО, які перебувають у будь-якому регіоні України, але за умови, що вони не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації з 24 лютого 2022 року.

 Після реєстрації заявки проходять два етапи перевірки:

  1. Технічний відбір. Це перевірка наявності всіх обов’язкових даних і відсутності в них помилок. Якщо заявка пройшла технічний відбір, голова домогосподарства отримує СМС. Повідомлення надходить на номер, вказаний у заявці. Технічна перевірка триває до двох тижнів, якщо це єдина зареєстрована заявка від родини (без дублікатів).
  2. Відбір на відповідність критеріям програми. Якщо ваша родина відповідає критеріям програми і ще не отримала допомоги від жодної іншої міжнародної гуманітарної організації, вам буде нараховано кошти. Після грошового переказу надходить СМС для підтвердження отримання платежу.     

ЮНІСЕФ надсилає СМС із з короткого номеру 4224.

Важливо! Не подавайте заявки кілька разів. Це збільшує час для технічного відбору та перевірки на відповідність критеріям програми, що спричиняє затримку виплат родинам, які відповідають критеріям програми.

Сума грошової допомоги

Сума грошової допомоги на місяць складає 2 220 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ятьох осіб. 

Родина отримує одноразову виплату за три місяці на вказаний у заявці банківський рахунок. Ідентифікаційний код і номер рахунку у форматі IBAN має належати одній людині, яка вказана у заявці як отримувач коштів. Помилки у внесенні цих даних можуть спричинити затримку виплат.

Як розрахувати суму допомоги?

Кількість членів родини х на 2 220 грн х 3 місяці, наприклад:

  • якщо вас троє: 2 220 х 3 особи х 3 місяці, ви отримаєте 19 980 грн.
  • якщо вас четверо: 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн.
  • якщо вас п’ятеро чи більше: 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33 300 грн.

Щоб дізнатися важливі деталі щодо реєстрації та отримання допомоги, або звертайтеся за номером гарячої лінії “Спільно” 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00).

Нагадаємо, програма грошової допомоги від ЮНІСЕФ “Спільно” — це  додаткова підтримка багатодітних українських сімей під час війни.

Програма грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню Европейського Союзу, уряду Італії, Шведської агенції міжнародного розвитку SIDA та Центрального фонду  реагування на надзвичайні ситуації CERF.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: