Чи потрібно змінювати документи через перейменування вулиць і кварталів?

Які документи доведеться переоформлювати і коли у зв’язку з перейменуванням вулиць та кварталів у Славутичі.

Які документи доведеться переоформлювати і коли у зв’язку з перейменуванням вулиць та кварталів у Славутичі.

Роз’яснення щодо цього надали у Центрі адміністративних послуг м. Славутич.

Чи потрібно вносити зміни щодо реєстрації місця проживання?

Такої необхідності немає, оскільки зміна назви кварталу (вулиці) не є зміною реєстрації місця проживання. Внести оновлену інформацію можна під час обміну паспорта чи зміни прізвища, тобто коли виникає безпосередня потреба.

Чи обов’язково вносити зміни до документів на нерухомість?

Документи, що засвідчують право власності на нерухомість, є чинними у разі зміни назви вулиці, на якій вони розташовані, тому нема потреби вносити зміни до свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, дарування тощо. Зміни будуть внесені після відчуження майна – продажу, дарування або передачі у спадок: тобто у документах, які будуть оформлюватися на нового власника, вже буде вказана нова назва вулиці. Але за бажанням можна звернутися до органу державної реєстрації із заявою про відповідні зміни (в Славутичі це ЦНАП)

Чи потрібно перереєстровувати авто?

Ні. До технічного паспорта на автомобіль не потрібно вносити зміни.

Чи потрібно змінювати відомості про місцезнаходження юридичної особи?

Так. Для внесення змін фізичній особі-підприємцю необхідно звернутися у ЦНАП та написати заяву. З собою необхідно мати також документ, що посвідчує особу. Послуга безкоштовна. Юридичні особи можуть також змінити відомості безкоштовно (лише за заявою) за умови, що зміна назви вулиці не передбачає внесення змін до установчих документів (статут та ін.). У іншому випадку – зміни будуть вносити за повною процедурою (підготовка протоколу зборів/рішення засновника, статуту у новій редакції) та буде оплачуватись адміністративний збір (на сьогодні це 740 грн.). Установчі документи повинні бути нотаріально посвідчені.

ВАЖЛИВО! Не передбачено граничних строків для зміни відомостей, тому суб’єкт господарювання сам може вирішувати, коли необхідно зареєструвати зміни.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: