"У професійних будівельників попереду велика робота – відбудова цілих населених пунктів", - Юрій Фомічев

Міський голова Славутича Юрій Фомічев привітав з професійним святом будівельників.

Міський голова Славутича Юрій Фомічев привітав з професійним святом будівельників.

14 серпня своє професійне свято відзначають будівельники

Саме завдяки будівельникам отримують нове життя архітектурні шедеври, стають кращими і ошатнішими рідні вулиці і площі, з’являються цілі міста.

Зараз такий час, коли будівельником себе може відчути будь-яка людина. Коли окупант нещадно руйнує те, що ми будували протягом довгих років, українці об’єднуються у волонтерські рухи та вже зараз допомагають відбудовувати житло тим, хто втратив його в наслідок російської агресії. А у професійних будівельників попереду велика робота – відбудова цілих населених пунктів.

Тож, дорогі будівельники, у день свого свята прийміть щирі привітання та побажання невичерпної енергії, натхнення, мирного неба та креативних ідей для відбудови нашої країни! Все буде Україна!

Міський голова Юрій ФОМІЧЕВ

Кілька фото з історії будівництва Славутича

 
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSlavutychmuseum%2Fposts%2Fpfbid052AJMgQ1A4HW1indy2KVYjs7f9NRr92N94cxMARHotZUQE8RyAyzvD7xNT64E97Xl&show_text=true&width=500" width="500" height="645" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: