Робоча нарада щодо організації безпечного освітнього процесу у навчальних закладах міста

В Управлінні освіти і науки м.Славутич відбулась робоча нарада щодо готовності освітніх закладів міста до початку нового навчального року в умовах воєнного часу.

В Управлінні освіти і науки м.Славутич відбулась робоча нарада щодо готовності освітніх закладів міста до початку нового навчального року в умовах воєнного часу.

У Славутичі відбулась робоча зустріч директорів закладів освіти з міським головою - Юрієм Фомічевим, начальником відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення - Vadym Zuy, начальником управління інфраструктури та капітального будівництва - Сергієм Вороною.

Питання, що обговорювались:

1. Про стан ремонтних робіт в укриттях закладів освіти

2. Про організацію початку нового 2022/2023 навчального року, формат освітнього процесу та нагальні потреби закладів

3. Про приведення у відповідність до ЗУ «Про освіту», ЗУ «Про загальну середню освіту» системи освіти міста( перепрофілювання та зміна типів освітніх закладів)

4. Про проведення серпневої педагогічної конференції.

Тезисно по питаннях 1 та 2:

Фокус уваги цього року - безпека та збереження життя учасників освітнього процесу. Тому - УКРИТТЯ! - стан їхньої готовності - буде визначальним для початку та формату освітнього процесу.

ВАЖЛИВО! Кожен заклад, спільно зі своєю батьківською та педагогічною спільнотою, ОБИРАЄ дату початку навчального року та форму навчання:

очну, дистанційну чи змішану

Також, кожен керівник наголосив на нагальних потребах закладу освіти.

Тезисно по питаннях 3 та 4:

Розглянули ідеї, напрацювання та наближену структуру зміни типів закладів, а саме: початкова школа, гімназія, ліцей

Зазначимо, що протягом 3-х років освітяни розробляли та неодноразово обговорювали на громадських радах міста питання про зміну типів закладів та приведення системи освіти міста у відповідність до ЗУ «Про освіту», «Про загальну середню освіту»

ВАЖЛИВО! Наразі є декілька варіантів змін, але остаточне рішення ще НЕ ПРИЙНЯТО!

Також колегіально вирішили - серпневу педагогічну конференцію провести локально - у кожному освітньому закладі - цей формат, на нашу думку, більш дієвий.

Так що до зустрічі, дорогі педагоги, у Ваших закладах.

Тримаємо освітній фронт

Разом до Перемоги

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: