Плітки-Славутич: міський голова відповів на запитання славутичан

На цьому тижні, 6 вересня, міський голова Славутича ініціював нову рубрику, в якій запропонував славутичанам розміщувати свої питання, на які він буде надавати відповіді. Як кажуть, з перших вуст.

На цьому тижні, 6 вересня, міський голова Славутича ініціював нову рубрику, в якій запропонував славутичанам розміщувати свої питання, на які він буде надавати відповіді. Як кажуть, з перших вуст.

На своїй сторінці у facebook він написав:

 

"Запускаємо рубрику #плітки_Славутич: будемо розвінчувати фейки про роботу міської ради і спростовувати чутки, що гуляють містом. Ну, або підтверджувати!" І ось з'явились перші запитання, і, відповідно, коментарі та відповіді на них. Синхронно вони розмістились у рубриках  #плітки_Славутич та #запитай_у_мера."

І вже вийшов черговий випуск телепрограми "Запитай у мера" та текстове повідомлення на сторінці очільна міста: відповіді на поставлені славутичанами запитання  - у відеоверсії та у друкованому матеріалі, з указаним темами розмови та відповідним часом на відео.
 
 

00:17 Нарада з військовими щодо світломаскування – потрібно чи ні"https://www.facebook.com/hashtag/%D0%BF%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D1%83%D1%82%D0%B8%D1%87?__eep__=6&__cft__[0]=AZUNNb4hT1V2uYhl-z_rHkBUHqnmHfL6ockNA5W1Eqy39qZyVuM62PSETHRdhGKGRstP0LqTFvid5o-bL0hRJqX1RmmtoPUDrTPhSvsIVq7IpQ&__tn__=*NK-R" role="link" tabindex="0">#плітки_Славутич:

17:39 Є чутки, що в центрі не буде магазину PROSTOR. А що буде в центрі?

Це правда, цього магазину не буде (є ще два таких магазини в місті). Приміщення є комунальною власністю, договір оренди закінчився, провели аукціон, і його виграла інша компанія. Очікуємо, що там буде ще одна аптека).

18:06 Про розкрадання коштів на будівництво вбиралень.

Документи знаходяться в суді, давайте дочекаємось його рішення. Вбиральні працюють. І вже маємо проблеми з поведінкою в цих вбиральнях – нещодавно туди потрапила ртуть, добре що хлопці з ДСНС швидко відреагували. По результатах суду проінформуємо.

18:43 Про зарплату у виконкомі. Цю статтю ми бачили, звісно, адже вона облетіла всі соціальні мережі. Варто звернути увагу на заголовок цієї статті: “в мера Славутича премія вдвічі більша за оклад” – вона маніпулятивна. Всі ці опубліковані розрахунки ми не приховуємо – адже ми їх самі надали журналістам у вільний доступ. Ця ситуація (по з/п) незмінна з 2020 року, з нової каденції депутатського корпусу – саме депутати на сесії міської ради визначають розмір премій. Мій оклад - це 11 тисяч гривень, встановлена премія 135%. Я вдячний за свою високу зарплату славутичанам, адже саме ви її мені сплачуєте. Були закиди, чи витрачаємо ми її за ЗСУ? Я категорично проти того, щоби про це писати. Ті, хто отримують від мене цю допомогу, також знають цю позицію. Я не маю цим хизуватися і робити на цьому піар. Так, я отримую більше 50 тисяч гривень, в цьому немає секрету. Скільки витрачаю «не на власні потреби» не обговорюю).

Маєте запитання до наступного випуску? Пишіть в коментарях, - звернувся мер Фомічев до славутичан на своїй сторінці у facebook.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: