Славутич: рейтинг підприємств, що перерахували кошти на підтримку ЗСУ

У Славутичі триває благодійна акція "Одноденний заробіток на потреби наших захисників", завдяки якій підприємства міста перераховують кошти (одноденний заробіток) для ЗСУ.

У Славутичі триває благодійна акція "Одноденний заробіток на потреби наших захисників", завдяки якій підприємства міста перераховують кошти (одноденний заробіток) для ЗСУ.

За повідомленням міського голови Юрія Фомічева, 12 підприємств вже долучилися до акції "Одноденний заробіток на потреби наших захисників" від Благодійного Фонду "ЧАЕС. Славутич. Розвиток".

 

"Ось РЕЙТИНГ відповідно до перерахованих на рахунок Фонду сум:

1. ДСП "Чорнобильська АЕС"

2. ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"

3. КНП "Славутицька міська лікарня"

4. Управління освіти і науки Славутицької міської ради

5. Виконавчий комітет Славутицької міської ради

6. КП "Славутич-Водоканал"

7. КП "Житлово-комунальний центр"

8. КП "Управління житлово-комунального господарства"

9. КП "Агентство регіонального розвитку"

10. ППО "Чорнобильської АЕС"

11. Відділ культури національностей та релігій Славутицької міської ради

12. Славутицький центр зайнятості

ДЯКУЄМО! Ви – патріоти Славутича і України!", - інформує очільник міста.

 

Нажаль, поза цим рейтингом залишаються ще 28 підприємств міста, адже нині у Славутичі стабільно працюють та отримують заробітну плату 40 підприємств та установ державної форми власності та бюджетної сфери.

Юрій Фомічев закликає долучитися до міської акції на підтримку наших захисників  працівників цих підприємств також. Адже від кожного з нас залежить наша ПЕРЕМОГА!

Про хід акції на сайті https://helpslavutych.arr.in.ua Про надходження та витрати Фонду інформація є у розділі ЗВІТИ. Банківські реквізити та шаблон заяви – також можна знайти на сайті.

Контакти Фонду: slavutich.ofis@gmail.com Телефони: +38 045 79 2 10 90, +38 050 353 11 35 Юридична адреса: 07101, Київська обл., місто Славутич, Проспект Незалежності, 7

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: