Синоптики повідомляють, що в Україну йде довгоочікуване бабине літо. Яким воно буде у Славутичі?

В деяких регіонах України уже найближчим часом температура підійматиметься навіть до літніх показників.

В деяких регіонах України уже найближчим часом температура підійматиметься навіть до літніх показників.

В Україні найближчого тижня очікується тепла й дощова погода. Настає довгоочікуване бабине літо.

Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, передає meteoprog.

За його словами, в останні дні вересня та на початку жовтня синоптична ситуація зазнає деяких змін над Центральною та Східною Європою.

"У сторону України почне надходити тепле та вологе повітря з території Балканського півострова і Туреччини. Температура повітря суттєво підвищиться у більшості областей нашої країни, місцями навіть до літніх показників", - пояснив синоптик.

За його даними, разом із потеплінням відновляться й опади, які в окремих районах будуть інтенсивними та у супроводі гроз.

"Можна сказати, що друга половина тижня ознаменується настанням бабиного літа на більшій частині України, яке буде особливо відчутним у центральних, південних та східних областях", - потішив синоптик.

 

В Україну йде потепління

Як повідомляв Погода УНІАН, до України нарешті поступово приходить осіннє потепління, першими його відчують на півдні нашої країни.

Зокрема, за прогнозом синоптика Наталки Діденко, дуже тепла погода, до +20...+25, а часом і до +27 градусів очікується цього тижня у південній частині України, на сході та місцями у центральних областях.

Як довго в Україні триватиме потепління?

За словами народного синоптика Стаса Щедріна, потепління в Україні триватиме до 6-7 жовтня.

Потепління на півдні почнеться 25-27 вересня, а з 27-28-го числа і по 6-7 жовтня тепле повітря накриє всю Україну.

Яким же буде бабине літо у Славутичі?

Хоча, нажаль, за попередніми даними sinoptik.ua, у Славутичі протягом цього періоду найтеплішими днями цього періоду буде 30 вересня та 1 жовтня, у ці дні стовпчики термометрів піднімуться до максимальної позначки +20. У решту днів, у період з 27 вересня по 6 жовтня, температура повітря у Славутичі буде від +9 до +16 градусів.

 

За інформацією gismeteo.ua,  протягом 10 днів у Славутичі найтепліше буде 1 жовтня. Середньодобова температура повітря у цей день буде  +16. А найхолодніше буде у середу, 28 вересня. Середньодобова температура повітря цього дня буде лише +6.

 

Нагадаємо, відповідно до чинного законодавства, якщо середня добова температура протягом 3-х діб є нижчою від +8 градусів, тепло у місті можуть увімкнути раніше офіційного початку опалювального сезону, який календарно розпочинається 15 жовтня. Але, нажаль, в умовах військових дій в країні це питання залишається одним із найскладніших.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: