Що в квартирі найбільше мотає світло

Рахунки в платіжках можуть шокувати. УНІАН розповідає, як знизити споживання електроенергії в будинку.

Рахунки в платіжках можуть шокувати. УНІАН розповідає, як знизити споживання електроенергії в будинку.

Більшість українців із завмиранням серця перевіряють платіжки. Ще б пак! Адже іноді рахунки там дійсно можуть налякати. Однак існують способи, як зменшити кількість споживаної електроенергії.

Що в квартирі найбільше мотає світло? Звичайно ж побутова техніка, яка цілодобово працює і таким чином непомітно для нас збільшує рахунки в платіжках. 

Що відключати на ніч, щоб зменшити рахунок за електроенергію

Бойлер. Це просто король "нулів" в платіжках. Не забудьте вимкнути його на ніч, інакше він підігріватиме воду до самого ранку.

Комп'ютер. Багато хто нехтує вимикати комп'ютер з мережі на ніч, а даремно. Якщо ви використовуєте ПК, намагайтеся щодня відключати його від мережі, щоб знизити витрати.

Телевізор. Заснув під час перегляду фільму і телевізор продовжує працювати до самої ночі? Ну, з ким не буває? З тим, хто хоче заощадити на електриці.

Wi-Fi-роутер. Вночі він нам не потрібен. Сміливо вимикаєте й спите спокійно.

Зарядка для смартфона. Візьміть за правило контролювати час зарядки свого телефону. Не варто його заряджати всю ніч. Користі від цього ніякої, а світло "зжере".

Також візьміть за звичку відключати від мережі дрібні побутові прилади:

  • мікрохвильову піч;
  • кавову машину;
  • тостер;
  • блендер;
  • електрочайник;
  • електричну зубну щітку;
  • електробритви і т. д.

Пам'ятайте, що підключені через подовжувач електроприлади витрачають енергію навіть тоді, коли ними не користуються. Тому або від'єднуйте подовжувач від розетки, або виймайте вилки приладів, приєднаних до нього.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: