12 Жовтня 2022
890
![Кампанію зі стерилізації і вакцинації собак на ЧАЕС завершено фото Кампанію зі стерилізації і вакцинації собак на ЧАЕС завершено фото](/image/news_small/2022/10/12_023224_news2_311380134_412029261117961_8606651837084094660_n.jpg)
«Собаки Чорнобиля»: іноземні ветеринари завершили кампанію зі стерилізації і вакцинації собак на ЧАЕС.
За інформацією ДСП«Чорнобильська АЕС», на території ЧАЕС, з 2 по 8 жовтня, працювала команда ветеринарів зі США, Німеччини, Великої Британії та України. Це черговий етап проєкту «Собаки Чорнобиля», організатором якого є "Фонд чистого майбутнього" (США).
Проєкт триває з 2017 року. Його мета — шляхом стерилізації собак зменшити їх популяцію природним шляхом, тим самим створити безпечніші умови для працівників ЧАЕС та зони відчуження.
Окрім стерилізації усі собаки проходять медичний огляд та вакцинацію. В цілому за тиждень через руки команди ветеринарів пройшло 130 собак.
Читайте також: Наслідки окупації для чорнобильських собак