![Свято Хеллоуіна для маленьких славутичан фото Свято Хеллоуіна для маленьких славутичан фото](/image/news_small/2022/10/31_040048_news2_01.jpg)
Уже вкотре Ольга Мельник, волонтерка і психологиня Соціально-психологічного центру, організувала для славутицької малечі яскраве свято Хеллоуіна, яке відбулося у комфортній залі ресторанчика «Старий Таллінн».
Більшість дітей були вдягнені в яскраво-неочікувані костюми, з відповідними масками та розмальованими гримом обличчями: монстрики, вампірчики, відьмочки тощо. Серед присутніх дорослих також можна було помітити творчі образи, створені відповідно до тематики свята.
![](/image/313477415_2100049383718619_3552276709195247776_n.jpg)
![](/image/313397995_490387233043049_1550399343999925969_n.jpg)
![](/image/313397995_654461449627564_5998342951242550013_n.jpg)
![](/image/313789156_655962289243939_3151916964992385561_n.jpg)
![](/image/313503422_5630674977048990_9086876449050000386_n.jpg)
А для тих, у кого не було такої можливості знайти «хеллоувінське» вбрання, юні художниці могли завдяки аквагриму створити вражаюче-жахливий образ, як і має бути на святі Хеллоуіну. А поряд була крамничка з різноманітними аксесуарами до свята, завдяки яким можна було вибрати якусь перуку, прикраси чи капелюшок відьми. А для найменших учасників програми – різноманітні повітряні кульки.
Всі маленькі гості ще перед початком розважальної програми отримали чарівні коржики у вигляді гарбуза – символу Хеллоуіна.
Потім змогли скуштувати «відьмине зілля», яке парувало не зважаючи на те, що було прохолодним. Дітям «чарівне вариво», з ароматом цитрусу, було до смаку.
Але найбільшого задоволення малюки отримали від самої розважальної програми, де можна було стрибати, танцювати, лякати, сміятися, бавитися, гратися і просто отримувати задоволення від яскравого шоу, яке підготували талановиті аніматори.
Це вже 5-й Хеллоуін, який я організовую! І його було організувати складніше всього через перепади із світлом і можливі «тривоги». Але ми з Valeriia Volkova, Артем Синиця, Діана Свириденко, Владислав Андарак, Тетяна Губа - все витримали і зробили для дітей максимум позитивно. І встигли до «тривоги». Дякую кожному маленькому клієнту, хто сьогодні прийшов! Дякуємо обленерго за світло! Дякуємо ЗСУ за можливість жити!, - написала Ольга Мельник на своїй сторінці у facebook.
Дякуємо усім причетним до організації незабутньо-яскравого дитячого свята, хто дав можливість малечі здійснити подорож у казкову країну дитинства, радощів і незабутніх емоцій! Адже в умовах воєнного стану, звуків «повітряної тривоги» і вимушених аварійних відключень електроенергії, для них дуже важливо відчувати себе дітьми.
Олександра ЛАТИШЕВА