По всій Україні аварійні відключення після найбільшої атаки в історії енергетиків

Сьогодні, 16 листопада, по всій Україні застосовуються графіки погодинних відключень, а також додатково – аварійні відключення. Напередодні відбулася найбільша атака в історії енергетики.

Сьогодні, 16 листопада, по всій Україні застосовуються графіки погодинних відключень, а також додатково – аварійні відключення. Напередодні відбулася найбільша атака в історії енергетики.

Про це повідомляє пресслужба «Укренерго».

«Масовані ракетні удари 15 листопада по енергетичній інфраструктурі та похолодання ще більше ускладнили ситуацію в енергосистемі. Тому, просимо з розумінням ставитися до відключень», – йдеться у повідомленні.

Після обстрілів у вівторок живлення відновили у столиці та 7 областях: Івано-Франківській, Київській, Одеській, Рівненській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській, повідомив заступник голови Офіса президента Кирило Тимошенко. На Львівщині енергопостачання відновили на 95%.

У Житомирській та Сумській областях продовжуються роботи з відновлення електропостачання.

Ще чотири області знаходяться частково без світла:

  • Волинська область - без електрики перебуває близько 45 тис споживачів;
  • Тернопільська область - Без електрики перебуває близько 90 тис споживачів;
  • Харківська область - Без електрики перебуває близько 90 тис споживачів;
  • Хмельницька область - Без електрики перебуває близько 105 тис споживачів.

В «Укренерго» закликають українців підготуватися до збільшення часу обмеження електропостачання: зробити необхідний запас води, завчасно зарядити пристрої та павербанки, щоб бути на зв’язку з рідними.

Обмеження споживання – це необхідний захід для збереження стабільності енергосистеми після вже шостої прицільної ракетної атаки російських окупантів по енерегооб’єктах. Ремонтні бригади працюють цілодобово над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло українцям.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: