Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Чому затримують зарплату славутицьким медикам

Чому затримують зарплату славутицьким медикам фото

У Славутицькій лікарні виникла проблема вчасної виплати заробітної плати своїм працівникам.

Чому так сталося і як вирішити це питання, прокоментував міський голова Юрій Фомічев під час інтерв’ю місцевому телеканалу.

За його словами, лікарня на цей рік законтрактувала ті медичні послуги, які вона може надавати населенню.  Але вартість цих послуг в пакеті НСЗУ суттєво знизилась. Постанова, яка регламентувала виплату мінімальних 20 тис і 13 тис грн зарплати для лікарів не діє, якщо фонд оплати праці в лікарні складає більше 80% фінансування НСЗУ.

«У лікарні сьогодні немає грошей на таку оплату праці,і ми будемо дофінансовувати з міського бюджету зарплату в першому кварталі. Минулий рік лікарня завершила з запасом коштів і за рахунок цього виплатила заробітну плату за січень та аванс, але далі їм треба допомогти, щоб вони знову вийшли на нормальний план роботи», - повідомляє Юрій Фомічев.

Також він додав, що найближчим часом планується відділити первинну ланку від вторинної. Це відокремлення не буде помітним для пацієнтів, проте юридично керованість буде набагато кращою.

«Лікарні зараз важко, закликаю колектив до порозуміння. Ми вас обов’язково підтримаємо. Сьогодні важко багатьом українським лікарням, одиниці мають гарний пакет, інші підтримуються місцевими бюджетами, Славутич не вийняток. Тому будемо дофінансовувати, щоб утримати нашу лікарню для того, щоб вона була не меншою ніж є зараз і намагатимемося наростити обсяг послуг. Акцентуємо увагу на реабілітації, вона сьогодні затребувана», - запевняє очільник міста.

Як йдеться у повідомленні, саме таку стратегію розробили спільно з адміністрацією лікарні і намагаються її просувати у різних проєктах для того, щоб покращити матеріально-технічний стан і залучити зовнішніх пацієнтів.

 
 

Фото: Вадим ІВКІН

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: