20 Лютого 2023
796
![Славутицька команда дівчат у фіналі чемпіонату України з футзалу фото Славутицька команда дівчат у фіналі чемпіонату України з футзалу фото](/image/news_small/2023/02/20_071105_news2_330276032_756336025913998_4233422176207176595_n.jpg)
Вітаємо команду дівчат КДЮСШ-ОЛІМП м.Славутич з виходом до фінальної частини чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2010-2012 р.н. (1 ліга).
17-18 лютого 2023 року в м. Конотоп пройшов відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2010-2012 р.н.
Наша команда теж мала честь представляти своє місто на цих змаганнях і хоча для більшості це були перші змагання такого рівня і вони практично не мали ігрового досвіду та з кожною грою дівчата демонстрували все яскравіше гру.
Вітаємо славутицьких футболісток і їх тренерів та бажаємо нових блискавичних перемог!
Читайте також: У відбірковому турнірі перемогла славутицька команда