Завантаження ...
Новобудови Києва

Славутич представив чотири амбітні проєкти на Міжнародному форумі ReBuild Ukraine-2023

Славутич представив чотири амбітні проєкти на  Міжнародному форумі ReBuild Ukraine-2023 фото

15-16 лютого 2023 року у виставковому центрі EXPO м.Варшава XXI відбулась Міжнародна виставка-форум із відбудови України REBUILD UKRAINE-2023.

За інформацією Славутицької міської ради, понад тисячу представників міжнародних донорських і фінансових організацій, благодійних фондів, інвестиційних та будівельних компаній, представники профільних міністерств України та Європейського Союзу зібралися на REBUILD UKRAINE -2023. У центрі EXPO XXI були представлені сотні стендів країн-партнерів ReВuild Ukraine та окремих компаній.

На національному стенді «Україна та її громади» свої потреби міжнародним фінансовим установам, донорам та інвесторам презентували 23 громади-учасниці та понад 40 громад-гостей. Славутицька міська громада взяли участь у події в складі української делегації від ВГО «Клуб мерів».

Міський голова Славутича Юрій Фомічев презентував чотири ключових проєкти:

• «Бізнес-резиденція та житло для ВПО Poliklinika в місті Славутич»

• «Реабілітаційний центр «Human Clinic» у Славутичі»

• «Створення північноукраїнського ядерного наукового хабу у Славутичі»

• «Еко-індустріальна спеціальна зона «Славутич» – нова точка росту вільної економіки регіону»

Читайте також: Про нові проєкти, які планують реалізувати в Славутичі

Участь у цій виставці дозволила Славутицькій громаді розширити коло партнерів та налагодити контакти з потенційними донорами.

 

 

Зокрема підписаний двосторонній Меморандум про співпрацю з Італійською Торгово-Промисловою Палатою в Україні Camera di Commercio Italiana per l'Ucraina. Були проведені зустрічі з Міністром економіки Латвії, представниками Урядів та інституцій Польщі та Чехії, делегацією Торгово-промислової палати Німеччини в Україні, Послом Латвії в Польщі, представниками посольства Франції у Польщі.

Наразі розпочато підготовчий етап роботи за проектом UA-2011-01 "Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення", що фінансується Урядом Великої Британії.

Детальну інформацію про проекти Славутича можна знайти на веб-сайті КП Агентство регіонального розвитку м.Славутич

Довідково, REBUILD UKRAINE- 2023 – Міжнародна виставка-форум із відбудови України, яка об’єднала на одному майданчику керівників постраждалих громад та міст, представників влади України та ЄС, міжнародні фінансові установи та фонди, інвесторів та представників будівельної спільноти.

За інформацією організаторів у заході взяли участь близько 22 делегацій з різних країн світу, 23 громади України, серед яких був й Славутич, а також близько 500 представників різноманітних компаній, організацій, партнерів з різних країн світу, які представляли свою продукцію та послуги для того, щоб взяти участь у відновленні нашої країни.

 

Читайте також: У Славутичі планують відкрити реабілітаційний центр для учасників бойових дій

 

 

Раніше портал slavutych.info писав про «Клуб мерів», ініціативу американських партнерів щодо відновлення України та проєкти, які представить Славутич на Міжнародній виставці REBUILD UKRAINE15-16 лютого 2023 року у Варшаві, що обговорювалися під час засідань Громадської ради з розвитку м.Славутича   

Читайте також: Володимир Удовиченко про відбудову України, Київщини, Славутича

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: