Представники данської газети Berlingske відвідали Славутич

Журналіст Пітер Саплі та фотокореспондент Нільс Альман данської щоденної газети Berlingske сьогодні прибули до нашого міста.

Журналіст Пітер Саплі та фотокореспондент Нільс Альман данської щоденної газети Berlingske сьогодні прибули до нашого міста.

Про це повідомляє Славутицька міська рада.

Завжди у центрі уваги друкованого видання Berlingske - новини світу. Інформація про події в Україні, військову агресію росії, вже рік не сходить зі шпальт газет, радіо та телевізійних ефірів. 

Журналістів цікавило, як склалося та змінилося життя жителів молодого українського міста Славутича після 24 лютого?

 

 

"Про оточення, окупацію, мітинг супротиву 26 березня, вигнання ворога і про плани на майбутнє – коло питань, що цікавили журналістів під час зустрічі з міським головою Юрієм Фомічевим.

Тож чекаємо на публікацію у газеті Berlingske про Славутич. Адже правдиве висвітлення подій в Україні вкрай важливе для світової спільноти", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Berlingske - найстаріша з нині існуючих щоденних газет Данії. Заснована 3 січня 1749 року Ернстом Хайнріхом Берлінгом у Копенгагені. Спочатку газета мала назву Kjøbenhavnske Danske Post-Tidender. З 2011 року носить назву BerlingskeВидавець газети – данська медіакомпанія Berlingske Media.

 

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: