![Іноземні інвестори втілять в життя 10 тисяч мрій українців (як подати заявку) фото Іноземні інвестори втілять в життя 10 тисяч мрій українців (як подати заявку) фото](/image/news_small/2023/03/02_104017_news2_d61e9991c286e163a09402cdc3c603ea.jpg)
Офіційна сторінка нашої країни в Facebook “Україна – Ukraine” створила сайт, де планують зібрати 10 000 мрій українців. Зовсім скоро ресурс стане місцем для нетворкінгу, завдяки якому іноземні партнери, волонтери та інвестори з усього світу допоможуть українцям втілити їхні ідеї.
Про це розповіли на сторінці Українського інституту книги в Facebook.
“Одна країна – мільйони людей, одна мрія – мільйони ідей. Для українців немає нічого неможливого — ми давно довели це усьому світові. Ми мріємо. І мріємо сміливо, бо знаємо, що майбутнє буде нашим, українським і планувати його варто вже тут і зараз. Долучайтеся, щоб втілити нашу велику спільну мрію — перемогу України!”, — закликають організатори.
Українців запрошують розповідати про власну мрію на сайті та зробити перший крок до її втілення вже сьогодні.