Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

«Варта вашої оселі» - Департамент поліції охорони реалізує новий проєкт

«Варта вашої оселі» - Департамент поліції охорони реалізує новий проєкт фото

З 1 березня і упродовж двох місяців триватиме реалізація ініціатив Департаменту поліції охорони НПУ щодо впровадження ефективних форм захисту домівок та майна українців.

Мета проєкту – аби якомога більше людей дізнались про доступні та надійні засоби захисту, що є в арсеналі поліції охорони. Усі заходи правоохоронців спрямовані на створення безпекового середовища у громадах та попередження майнових злочинів.

До своїх переваг поліцейські охорони відносять і наявні технічні ресурси, і кадровий потенціал професіоналів служби: якісне обслуговування, надійне спостереження та миттєве реагування.

Загалом упродовж 2022 року у результаті надання охоронних послуг поліцейські попередили понад 11 тисяч квартирних крадіжок у державі. Сьогодні під їх захистом перебувають понад 400 тисяч фізичних і юридичних осіб і щороку їх кількість зростає, адже якість наданих послуг та довіра замовників – пріоритет для поліції охорони.

Відтак з питань замовлення «Варти вашої оселі» або отримання консультацій телефонуйте з мобільного на номер 9899. Також ви можете знайти потрібну інформацію на сайті securitypolice.com.ua.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: