Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

До Славутича прибув потужний генератор

До Славутича прибув потужний генератор фото

Завдяки французським друзям відтепер у Славутича є потужний генератор.

За інформацією Славутицької міської ради, у нинішній ситуації одним з найголовніших завдань міської влади Славутича є організація та забезпечення роботи підприємств критичної інфраструктури, щоб теплом та водою були забезпечені жителі міста, працювала соціальна інфраструктура.

"У цей непростий час увесь цивілізований світ об’єднався у боротьбі проти рашистської агресії. З різник куточків світу до України йде допомога.

Славутич не стоїть осторонь роботи з міжнародними проєктами та благодійниками. Завдяки французькій компанії VINCI Construction Grands Projets – учаснику проєкту будівництва нового безпечного конфайнменту над зруйнованим енергоблоком ЧАЕС у складі консорціуму «Новарка» та міжнародній гуманітарній організації ACTED Ukraine, сьогодні до Славутича прибув генератор на 360 кВт", - йдеться у повідомленні.

Атаки рф на критичну інфраструктуру та пов’язані з цим ризики зберігаються і дотепер. Тому така підтримка друзів з інших країн світу є важливою і своєчасною.

«На випадок знеструмлення міста, потужний генератор забезпечить сталу роботу критичної інфраструктури і буде гарним джерелом альтернативного живлення», – повідомив заступник міського голови Віктор Шевченко.

Дякуємо нашим французьким друзям за надану допомогу. Це вагомий внесок у стабільну роботу критичної інфраструктури нашої громади та енергетичну безпеку країни. Акцентують у міськраді.

 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: