У Молодіжному просторі м.Славутич відбулася зустріч із молоддю та батьками представників Національної поліції, служби у справах дітей та сім'ї, соціальних служб, педагогів.
За інформацією Управління освіти і науки, учасники обговорили питання щодо небезпеки поширення серед підлітків інформаційно пропагандистської кампанії, запущеної країною - агресором.
Спеціалісти служб надали дітям поради щодо безпеки в інтернеті, попередили про юридичну відповідальність за вчинення правопорушень, відповіли на запитання.
Учасники зустрічі прийшли до висновку, що необхідно бути пильними та уважними, критично сприймати інформацію.
Як нагадали в управлінні, рух “ПВК Редан” (приватна військова компанія “Редан”) бере свій початок з японського аніме, де діє злочинна організація з назвою “Павук”. Її символ – це павук із цифрою “4” на спині.
Одягаються редановці у темний одяг вільного крою, строкаті штани, у одязі присутня символіка павука із цифрою “4”, мають довге чорне волосся.
Небезпека такої субкультури полягає у:
– пропагуванні мови агресії та ненависті;
– спричиненні масових хаотичних бійок;
– вчиненні протиправних дій, порушенні закону;
– нищенні громадського майна;
– спричиненні фізичних розправ;
– залученні та маніпулюванні підлітками заради власної вигоди.
У Славутицькому управлінні освіти і науки зазначають, що у всіх закладах загальної середньої освіти м. Славутича з 28 лютого проводяться роз’яснювальні бесіди, батьківські збори, зустрічі з інспекторами ювенальної превенції Національної поліції.
Читайте також: 160 груп ПВК «Редан» виявили лише на Київщині: що відомо
У Славутицькому відділення поліції також акцентують, що поліцейські Київщини проводять зустрічі з батьками щодо протидії участі дітей у субкультурних групах
Інспектори ювенальної превенції Вишгородського управління поліції Київщини спільно з поліцейськими офіцерами громад у профілактичних цілях спілкуються із батьками школярів на зборах та проводять онлайн-зустрічі.
Поліцейські розповідають дорослим про негативні наслідки та спроби маніпуляції зі сторони країни-агресора, які мають на меті протистояння груп підлітків.
Правоохоронці радять батькам спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їх коло спілкування, поведінку, способи проведення дозвілля.