13 Березня 2023
1123
![Гордість Славутича: три Данила та Михайло! фото Гордість Славутича: три Данила та Михайло! фото](/image/news_small/2023/03/13_040024_news2_333505434_745013253832214_705771341000916133_n.jpg)
Вітаємо славутицьких боксерів з успішним виступом на обласному чемпіонаті!
З 9 по 11 березня у Баришевці відбувся чемпіонат Київської області з боксу серед юніорів 2007-2008 р.н., у якому взяли участь 130 спортсменів Київщини.
З п'яти вихованців відділення боксу КДЮСШ, четверо повернулися з медалями. Золоті медалі і, відповідно, перші місця, здобули Рибченко Данило і Содоль Данило. Зайняли другу сходинку п'ядесталу і срібні медалі - Ткаченко Данило та Содоль Михайло.
Рибченко Данило та Ткаченко Данило включені до складу збірної команди Київської області, яка братиме участь у чемпіонаті України 02-09 квітня 2023 р. у м.Хмельницький.
Вітаємо з перемогою спортсменів, їх батьків та першого тренера - Ігоря Глущенка. Пишаємось!