18 Березня 2023
791
![Жінка у сучасному світі фото Жінка у сучасному світі фото](/image/news_small/2023/03/18_012754_news2_336711700_1368537927255427_118515253114983303_n.jpg)
Фахівчиня Соціально-психологічно центру м. Славутич провела тренінгове заняття для підлітків Молодіжної ради Славутича.
Під час заняття говорили про роль жінки у сучасному світі, її головні особливості та характерні риси прояву.
Жінка у сучасному світі все частіше одночасно виконує різноманітні фунції . А це значить, що вона віддає більше, ніж отримує. Українські жінки саме такі, вони - це скарб нації. Кожна зараз в одній особі рятувальниця, психологиня, антикризова менеджерка, кожна – мультизадачна.
За допомогою психологічних ігор та асоціацій дівчата відпрацювали свої індивідуальні ролі: якими жінками вони себе бачать у майбутньому, у чому полягає їхня сила, цінність та унікальність для суспільства.