![Візит представника МАГАТЕ до лікарні м.Славутича фото Візит представника МАГАТЕ до лікарні м.Славутича фото](/image/news_small/2023/03/23_100657_news2_337126843_53207841551421_1813492083874578965_n.jpg)
З робочим візитом до Славутицької міської лікарні завітав представник МАГАТЕ.
Про це повідомляє пресслужба КНП "Славутицька міська лікарня" СМР.
"Вчора 22.03.2023 з робочим візитом до КНП "Славутицька міська лікарня" СМР завітали представник МАГАТЕ International Atomic Energy Agency (IAEA) Dr. Liliana Salary та лікар-кардіохірург, директор інституту серця Тодуров Борис Михайлович", - йдеться у повідомленні.
За інформацією КНП, під час зустрічі говорили про надання допомоги пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями.
"Тепер, славутичани зможуть отримати професійну консультацію провідних кардіологів та, в разі невідкладних станів, ургентну допомогу в Інституті Серця Міністерства охорони здоров'я України на безоплатній основі", - повідомили у Славутицькому медзакладі.
Нагадаємо, днями Славутицька міська лікарня отримала нове медичне обладнання - стоматологічні установки та втоматичний гематологічний аналізатор.