24 Березня 2023
928
![Славутицькі малозабезпечені пенсіонери отримали допомогу фото Славутицькі малозабезпечені пенсіонери отримали допомогу фото](/image/news_small/2023/03/24_084356_news2_337125937_237184018694433901983983995669411_n.jpg)
Малозабезпечені пенсіонери м.Славутича, старше 60 років, що мають субсидію та перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення, отримали продуктові набори.
За інформацією Славутицької міської ради, 270 продуктових наборів отримали малозабезпечені пенсіонери, старше 60 років, що мають субсидію та перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення.
Відповідно до складеного списку управлінням соцзахисту, допомогу видавли на базі школи №1 23 березня, у четвер.
Школярі-волонтери допомагають доставляти пакунки додому особам, які потребують особливого догляду.