
Здавна Великдень для християн у всьому світі був символом надії на краще. Сьогодні, 16 квітня, Україні вдалось повернути додому 130 полонених військових. Цей великий обмін відбувався протягом останніх днів у декілька етапів завдяки зусиллям Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
Родина не має звістки про нього з кінця березня 2022 року. Маленька донечка постійно запитує про тата, не може зрозуміти, чому він не повертається до дому, чому не спілкується з нею? Дружині не відома доля її чоловіка. З доступних джерел їй відомо, що полонені перебувають у жахливих умовах і піддаються тортурам.

За словами Єрмака, сьогодні додому поїхали українські рядові солдати та сержанти, які потрапили в російський полон на Бахмутському, Соледарському, Запорізькому та Херсонському напрямках.
У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими уточнили, що цього разу вдалось повернути:
- 92 військовослужбовці Збройних сил України;
- 20 тероборонців;
- 11 нацгвардійців;
- троє прикордонників;
- два представники Військово-морських сил;
- два працівники Державної спеціальної служби транспорту.
При цьому 48 з цих людей до сьогодні вважались зниклими безвісти. На жаль, частина звільнених мають поранення, зокрема численні контузії та втрачені кінцівки.
Найстаршому із захисників 58 років, а наймолодшому — 21 рік. Також вдалось звільнити з полону двох рідних братів, які воювали поблизу Бахмута.
Великдень. Квінтесенцією цього свята є надія. Це саме те, що відчували рідні полонених, які так довго чекали на них. Життя наших — найвища цінність для нас, — написав Єрмак.
Ми щиро вітаємо українських військових з поверненням і
сьогоднішнім святом!