Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Куди звертатись у разі зміни місця тимчасового перебування

Куди звертатись у разі зміни місця тимчасового  перебування фото

У разі зміни фактичного місця проживання/перебування заявник або його законний представник, звертається за видачею довідки за місцем фактичного проживання

Як інформує Центр надання адміністративних послуг м. Славутич, раніше видана відповідна довідка вилучається, про що вносяться відповідні зміни до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Для підтвердження даних про смерть внутрішньо переміщених осіб використовуються відомості з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, які передаються до Мінсоцполітики шляхом автоматизованого обміну електронними даними між інформаційними ресурсами Мін’юсту та Мінсоцполітики через систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів у порядку, передбаченому законодавством.

Взяття на облік заявника у разі зміни фактичного місця проживання/перебування здійснюється без додаткового подання заяви про взяття на облік і документів.

Заявник має право подати до уповноваженого органу повідомлення про зміну фактичного місця проживання/перебування (далі - повідомлення) через Портал Дія.

Повідомлення в електронній формі формується автоматично засобами Порталу Дія у довільній формі, придатній для сприйняття його змісту.

У повідомленні зазначаються такі відомості про заявника:

прізвище, ім’я, по батькові (за наявності);

дата народження;

серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус;

найменування органу, який видав паспорт громадянина України або документ, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, дата видачі та строк дії (за наявності) паспорта/документа;

реєстраційний номер облікової картки платника податків;

відомості про нове фактичне місця проживання/перебування;

актуалізовані раніше подані відомості;

електронна адреса для офіційного листування, контактний номер телефону.

Якщо до складу сім’ї заявника входять малолітні, неповнолітні діти, недієздатні особи або особи, дієздатність яких обмежена, що є внутрішньо переміщеними особами і змінили фактичне місце проживання/ перебування, у повідомленні в електронній формі заявником зазначаються їх прізвища, імена, по батькові (за наявності) і дати народження.

Формування повідомлення в електронній формі завершується після накладення електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису заявника.

Засобами Порталу Дія в автоматичному режимі повідомляється заявнику про результат розгляду повідомлення.

Заявник може звернутися до уповноваженого органу, а в разі надання послуги через центр надання адміністративних послуг - до центрів надання адміністративних послуг за фактичним місцем проживання/перебування та отримати довідку із зазначенням нового фактичного місця проживання/перебування.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: