У Славутичі працюють пришкільні табори відпочинку для дітей (фото, відео)

У Славутичі розпочали роботу пришкільні табори "Першоцвіт" і "Веселка", на базі закладів загальної середньої освіти № 1 і № 4.

У Славутичі розпочали роботу пришкільні табори "Першоцвіт" і "Веселка", на базі закладів загальної середньої освіти № 1 і № 4.

Поідомляє Управління освіти і науки.

За інформаціє Управління, пришкільні табори функціонують за принципом наступності і безперервності виховання дітей, виконують по відношенню до школи компенсуючу функцію, дають можливість дітям не лише відпочити, зняти фізичне і психічне навантаження навчального року, але й створюють нові умови для збагачення  соціального досвіду,  отримання і застосування нових знань та вмінь в різноманітній практичній діяльності, яка наповнена грою, розвагою і направлена на розвиток дитячої самодіяльності.

Організатори дитячих літніх таборів пропонуюють широкий вибір різних видів діяльності, багато колективних творчих справ, до яких залучаються діти.

В процесі різноманітної виховної діяльності табору проходить розвиток особистості дитини в колективі наставників, ровесників і оточуючого середовища.

Читайте також: Як отримати путівки на відпочинок для дітей

 

.

 
 

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: