Завантаження ...
Новобудови Києва

Що пропонує Бізнес-парк "Славутич"

Що пропонує  Бізнес-парк "Славутич" фото

У 2020 році розпочав роботу перший в Україні муніципальний інноваційний індустріальний Бізнес-парк "Славутич", що є власністю громади Славутича і дає можливості "швидкого старту" для бізнесів. Нещодавно до нього доєднались ще дві компанії - ІОНА ГРУП та ЛЮКС ІМПОРТ. Детальніше про те, які умови пропонуються потенційним учасникам Бізнес-парку розказали в Агенстві регіонального розвитку Славутича.

На сьогодні керуючою компанією Бізнес-парку КП «АРР» передано в суборенду 81% площ Бізнес-парку «Славутич».

Станом на 01.06.2023р. вартість оренди за 1 м2 у Бізнес-парку складає 9 грн, орієнтовна вартість експлуатаційних витрат від 60 грн.

  • Термін підписання договору суборенди - до 5 робочих днів, термін дії договору - до 5 років. 
  • Підприємство-учасник має вести виробничу діяльність та має бути зареєстроване у Славутичі. 
  • Діють рівні умови для учасників Бізнес-парку незалежно від обсягу інвестицій і країни походження та принци невтручання у господарську діяльність учасників Бізнес-парку.
  • Вітається відповідальне ставлення учасників Бізнес-парку «Славутич» до довкілля.
  • Бізнес-парк оснащений інженерними системами: електропостачання, водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, пожежної сигналізації, охорони, вентиляції, LED – освітлення та інтернет.
  • Загальна площа будівлі – 1570,2 м2.
  • Виробничих приміщень – 10 (станом на 28.06.23 всі зайняті)
  • Офісних приміщень – 11 (вільні – 7 офісних приміщень, № 201-214)

‼️ Середня вартість оренди офісного приміщення площею 18 м2 складає 170 грн на місяць, вартість експлуатаційних послуг - від 1000 грн на місяць. 

Безкоштовні послуги для учасників Бізнес-парку: послуги конференц-сервісу для проведення бізнес-показів та конференцій , маркетингові дослідження та соціологічні опитування, реєстрація та започаткування власної справи, сприяння зовнішньоекономічній діяльності, підготовка презентаційних матеріалів, розробка рекламних матеріалів, розміщення реклами на веб-ресурсах Агентства регіонального розвитку. 

Адреса Бізнес-парку: 

Київська обл, м.Славутич, вул. Військових будівельників, 11-а.
Відстань до міста Києва – 200 км, до міста Чернігова – 50 км.

Контакти для додаткової інформації:

Директор КП «Агентство регіонального розвитку» Арина Старовойтова, arr.slavutych@gmail.com, 045 79 2 10 90, 050 353 11 35 
Пропонуємо застрибнути в це вікно можливостей!

Чекаємо у Славутичі! 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: