Завантаження ...
Новобудови Києва

Перше вересня в ювілейному закладі (фоторепортаж)

 Перше вересня в ювілейному закладі (фоторепортаж) фото

Не поспішаючи, майже о пів на дев'яту, йшов у напрямку Славутицького ліцею і ювіляру (25 років) - ЗОШ № 4.

Ловлю себе на думці, що помиляюся. Вже нема ЗОШ №4, але є ліцей "БезМеж". Літом, ювілейного для школи 2023 року, вона одержала статус ліцею.

"Не можна не привітати першокласників і не дати останній шкільний першовересневий дзвоник для випускників.
Сьогодні ми виходимо на святкову лінійку в статусі ліцею. На лінійці будуть присутні два перших класи і учні випускного класу. Інші школярі, другі класи, доросліші прийдуть в школу на 10:30, на перший свій урок, присвячений патріотичному вихованню",
- розповідає директорка закладу.

Дев'ять годин, на майдані біля ліцею, під бурхливі оплески присутніх, з'являються першокласники. У цьому році цей заклад приймає  два перших класи.Директор ліцею Олена Резан, вітаючи педагогів, батьків, гостей, присутніх учнів-ліцеїстів, каже:
"Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори - день зустрічей, усмішок, день першого шкільного дзвоника".


Ведуча заходу - Віталіна Тихоніна оголошує свято Першого дзвоника відкритим - вучить гімн України.
Вітаючи першокласників і учнів 11 класу, директор просить їх ніколи у житті не забувати, кому завдячують вони цим святковим затишним днем. Хвилина мовчання на честь усіх загиблих захисників України в боротьбі за свободу і незалежність нашої держави проти рашистського ворога.


Для присутніх звучить пісня у виконанні першачків. Це подарунок рідному ліцею, який святкує цього дня 25- річний ювілей.
Ведуча заходу вітає 11-класників:
"Нехай останній рік, проведений в стінах рідного ліцею, буде роком роздумів, кропіткої праці, духовного зростання".

Випускники виступають зі словами вдячності до рідної альма-матері.
Настає хвилююча мить: першокласниця і випускник отримують з рук директора дзвоник. Над шкільним майданчиком звучить чиста і до болі знайома мелодія шкільного дзвоника.


Шкільна родина ліцею "БезМеж" поповнилася новими пізнайками та чомусиками. Для того, щоб було краще вчитися, батьки, разом з підприємцем Сергієм Чесноковим, підготували ще один подарунок самим юним ліцеїстам. Його вручили випускники кожному першачку.


На завершення святкової лінійки учні перших класів, під музичний супровід і оплески присутніх, ідуть на перший в їхньому житті урок. Щасти вам!
Вадим ІВКІН

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: