19 Вересня 2023
605
![Інформація для славутичан фото Інформація для славутичан фото](/storage/thumbs/520/MJa/jn1/0JveSR8j76kDWEvrQIBhAz7a-metaaW0uanBn-.webp)
"Завдання для м.Славутич - реагування на виявлення небезпечної хімічної речовини у закладі загальної середньої освіти №1", - йдеться у повідомленні.
Також додається, якщо ви побачите з 13.30 до 15.00 рух рятувальної, медичної техніки, правоохоронних органів та проведення заходів з евакуації, прохання зберігати спокій.
Дані заходи проводяться в рамках навчання.
Нагадаємо, з 24 лютого 2022 року в Україні триває воєнний стан, який введено через військове вторгнення російських окупантів на територію нашої країни.