23 Вересня 2023
3341
![Відомий український актор завітав до Славутича (фото, відео) фото Відомий український актор завітав до Славутича (фото, відео) фото](/storage/thumbs/520/oCR/x4Z/hTmloPmZrhjxeEMAiahYLyPL-metaX0RTQzE2NjPQk9Cd0JXQl9CU0J4uanBn-.webp)
Михайло Жонін відомий в Україні та за її межами перш за все завдяки ролям, які він зіграв у фільмах "Черговий лікар", "Велика прогулянка", "Нюхач".
Але найбільшої популярності він досяг після виходу в ефір українського серіалу "Пес", де Жонін зіграв роль недотепного поліцейського Гнізділова.
![](/storage/media/45/68/4568eaf4d62ce64c929ef69d719db4dc.jpg)
Окрім цього, Михайло Жонін відомий не тільки акторським талантом. Його голосом говорять головні персонажі популярних серіалів та фільмів - "Величне століття. Роксолана", де він озвучував Султана Сулеймана, а також з фільму "Форсаж", де його голос звучав як актора Двейна Джонсона.
![](/storage/media/36/6f/366f07454ebc5df3373f311772505de5.jpg)
Після повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року, - разом із своїми колегами по знімальному майданчику та іншими небайдужими людьми, активно займається волонтерською діяльністю.
![](/storage/media/ac/32/ac32d50367b2b3ac5e3db670aa8e6f62.jpg)
Сьогодні відомий актор відвідав Славутич з благодійною місіїєю. Під час візиту також проводився благодійний ярмарок у нашому місті, де вдалося зібрати 13 456 гривень на потреби ЗСУ.
![](/storage/media/df/9b/df9bd23c38712934d9a7275d8491923c.jpg)
![](/storage/media/80/0a/800adeac9f573d820685dd41664f39a0.jpg)
![](/storage/media/f6/77/f677dc8588ce603ee2c4d430f0648a07.jpg)
![](/storage/media/d3/9c/d39cfeaff1975ae10312e2011f033821.jpg)
![](/storage/media/91/34/91340cb42c8e2f56f2a41ba04d7c9d3f.jpg)
Фото: Вадим ІВКІН
Відео: Culture має значення