Завантаження ...
Новобудови Києва

Справа серця: Коли записатись до кардіолога?

Справа серця: Коли записатись до кардіолога? фото

Здоров'я серця - ключ до активного та щасливого життя. Однак, якщо не дбати про своє серце, можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров'ям. Справжнім союзником на цьому шляху є кардіолог, лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серця та судин. 

В Славутичі лікар-кардіолог вестиме прийом 28 жовтня. Для більш детальної інформації та запису на консультацію звертайтесь за номерами: 2- 87-72 ; 050-48-28-772 ; 068-22-28-777.  

Але коли саме варто записатися на прийом до кардіолога? Нижче ми розглянемо деякі ситуації та симптоми, які вказують на необхідність консультації кардіолога.

Регулярні болі в грудях:
Якщо ви відчуваєте болі, стискання або дискомфорт в грудях, особливо якщо це відбувається під час фізичного навантаження чи стресу, це може бути ознакою серцевої проблеми. Якщо такі болі відчуваються регулярно, терміново зверніться до кардіолога.

Незвичайні серцеві ритми:
Пульс, який перебуває в стані аритмії, або ви відчуваєте незвичайні серцеві ритми, такі як прискорене або стримане серцебиття, може вказувати на порушення в роботі серця. Кардіолог проведе спеціальні дослідження для встановлення причини цих аритмій та порекомендує лікування.

Кров'яний тиск:
Підвищений або занижений кров'яний тиск - це серйозна проблема, яка може призвести до серцевих захворювань та інших ускладнень. Регулярна перевірка кров'яного тиску та консультація з кардіологом можуть допомогти контролювати цей параметр та запобігати можливим проблемам.

Надмірна втома та біль під час фізичного навантаження:
Якщо ви відчуваєте надмірну втому, задишку або біль у грудях під час фізичного навантаження, це може свідчити про недостатність кровопостачання до серця. Кардіолог може допомогти визначити, чому це трапляється та як вирішити цю проблему.

Сімейна спадковість серцевих захворювань:
Якщо у вашій сім'ї є випадки серцевих захворювань або рання смерть від серцевих проблем, то ви маєте підвищений ризик у також розвинути подібні захворювання. У цьому випадку консультація кардіолога та проведення додаткових обстежень може бути розумним рішенням.

Здоров'я серця - це важливий аспект загального благополуччя, і вчасна консультація з кардіологом може виявитися рішенням життєвої важливості. Якщо ви відчуваєте будь-які з описаних вище симптомів або маєте фактори ризику, які вимагають уваги, не гайте часу і звертайтеся до спеціаліста. Кардіолог допоможе вам зберегти ваше серце здоровим і сильним.


Приєднуйтесь до Телеграм каналу та Вайбер

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: