20 Жовтня 2023
946
![Славутицька молодь обрала нового лідера фото Славутицька молодь обрала нового лідера фото](/storage/thumbs/520/6LD/vaM/pCtr0JJ87CmYAF6yCrQdTTTk-metaMzkxNjYxNjI1XzgxOTMxOTk3Njg1OTg3Ml8zMDkxNDM0OTI5MjgzNjMzNTM2X24uanBn-.webp)
«Хочемо познайомити вас, шановні друзі, з новообраною головою Молодіжної ради "Майбутнє Славутича" - кращою ученицею
Славутицького ліцею за 2022/2023 навчальний рік, ініціативною свідомою особистістю - Катериною Бєлєнко», - йдеться у повідомленні Управління освіти і науки.
![](/storage/media/51/b5/51b577b3235225cec124f4df5f41feeb.jpg)
Сама дівчина так розповідає про себе:
«Мене звати Бєлєнко Катерина, і навчаюсь я на 4 - му курсі Славутицького ліцею.
Я хочу аби люди розвивалися, не сиділи на місці і брали участь у вирішенні питань, співпрацюючи з владою. Я маю власний блог у соціальних мережах, а також відвідую студію ПДМTV в Палаці дітей та молоді.
Як щодо навчання?
Краща учениця ліцею за 2022/2023 навчальні роки, неодноразово виборюю призові місця в обласних учнівських олімпіадах з базових дисциплін, не відмінниця, але маю високий рівень з багатьох предметів. Певно кожен, на кінець, хотів би вказати свою майбутню професію, але я мрію стати хорошою і досвідченою людиною, і, як на мене, не має різниці, яку професію я буду мати, головне аби мені вона подобалась».
![](/storage/media/50/61/50615472b30288afee84b3d708ceb2be.jpg)
Катя є активною учасницею міських заходів та ініціаторкою добрих серед серед молоді. У своєму зверненні до учасників Молодіжної ради вона озвучила три основні меседжі про спільноту та плани на майбутнє, які разом з однодумцями хоче реалізувати уже найближчим часом:
![](/storage/media/1a/2d/1a2d1d61924c4c7755fb7693641c781d.jpg)
Новообрана голова Молодіжної ради планує:
«1. В цьому році ми прагнемо запустити бізнес школу, над якою зараз активно починають працювати наші депутати
2. Як голова молодіжної ради я мрію, аби ми виконували свою функцію і буду прагнути аби думка молоді доходила до місцевої влади, навіть якщо над цим треба буде довго та наполегливо працювати
3. Я мрію аби в цьому році мр стала не просто групою людей, а цілою родиною, яка буде мати спільні спогади».
Бажаємо активній славутицькій молоді, на чолі з неймовірною лідеркою Катериною Бєлєнко, багато нових звершень і перемог!
Молодь - це дійсно майбутнє Славутича!
Фото з доступних джерел
Приєднуйтесь до Телеграм каналу та Вайбер