23 Жовтня 2023
892
![З місією добра. До Славутича завітали поважні гості фото З місією добра. До Славутича завітали поважні гості фото](/storage/thumbs/520/tr9/Ein/sqU5R0eIG4Um55vnllVTkELN-metaMzk1MjA5NjQxXzgyNTk5MjY0Mjg1OTI3Ml85MjA5MDgzNTgxMDgzODc0NzA0X24uanBn-.webp)
У Палаці дітей та молоді відбулася зустріч, де зібралися діти з Енергодару, Харкова інших тимчасово окупованих територій – нові славутичани, які вимушені були покинути свої рідні домівки із-за війни.
![](/storage/media/3a/ce/3ace5b45d94fee9503f51dc062de7850.jpg)
Емоційний виступ колективу «ШоуDance» передав героїзм наших українських міст, які борються, не здаються і перемагають ворога щодня.
Зі щирими словами до дітей та дорослих звернулися: Юрій Фомічев, Петро Котін, Ольга Василевська-Смаглюк. Від канадійської компанії Cameco Connects хлопчики та дівчатка отримали 100 рюкзаків із зимовими шапками та рукавичками, розвивальніми іграми. Солодощі – від Енергоатому.
![](/storage/media/6d/73/6d73636140cdad2d903a6531a6d9879e.jpg)
Серед учасників були батьки з вихованцями Іванківського Дитячого будинку сімейного типу Бородуліних.
У свою чергу діти з Енергодару подарували гостям із Києва малюнки свого рідного міста, до якого вони так хочуть повернутися.
![](/storage/media/e7/7d/e77dcb742d0ec78b92ca000714a666f5.jpg)
![](/storage/media/df/fc/dffc2bc320a6c00c01f656a39e415a0a.jpg)
![](/storage/media/10/50/105002b4ff59104b01c337d536a8e2cd.jpg)
Вихованці Палацу теж не залишилися без уваги, вони отримали подарунки від ЮНІСЕФ. А ще кожна дитина зав’язала стрічку із своїми мріями на Дереві бажань. Тепла зустріч та концерт подарували всім присутнім багато позитивних емоцій та щирості. А ще на малечу чекав сюрприз – зустріч із собакою-роботом.
![](/storage/media/66/c9/66c993d964198662287f8c5b7b258cd0.jpg)
![](/storage/media/d8/4b/d84b9e5770b22e7e738c400d672aa48f.jpg)
У другій частині візиту відбулася прес-конференція керівника Енергоатому та робоча зустріч у колективі ВП "Атомремонтсервіс".
Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін коротко проінформував про діяльність Компанії, яка стабільно входить до ТОП-5 енергетичних компаній України. В умовах війни Енергоатом постійно допомагає ЗСУ, тримає енергетичний фронт, посилює енергетичну незалежність країни, має успішний досвід заміщення російського палива і перспективні плани свого розвитку.
![](/storage/media/55/e8/55e8065af7521c6cfc21abe5799ab361.jpg)
Директор ВП «Атомремонтсевіс» Григорій Супрун доповів про роботу підприємства. Були і нагороди під час наради. Андрій Золотарьов отримав нагрудний знак «Відмінник атомної енергетики ДП «НАЕК «Енергоатом». Грамотами Компанії відмічені: Сергій Скрека, Іван Топалов, Сергій Бесараб, Олександр Шило.
![](/storage/media/35/2c/352cd3d1a772ca785a60c2ad30db56ce.jpg)
За словами Ольги Василевської Смаглюк професійний колектив Енергоатому, у тому числі АРСу, робить все можливе, щоб в умовах війни у достойний спосіб пройти зимовий період.
Міський голова Юрій Фомічев надав інформацію про те, як живе місто на кордоні, про можливості Славутича, важливість науки і Північно-українського ядерного наукового хабу та подякував воїнам світла, що на передовій і тим, хто генерує електроенергією і є гарантом енергетичної безпеки. Справді дякувати багато не буває!