31 Жовтня 2023
792
![Розвиток та стале відновлення славутицької освіти фото Розвиток та стале відновлення славутицької освіти фото](/storage/thumbs/520/BYf/SbJ/LdTwwBfia9Ca8MzZgpAz0dOw-metaX0RTQzc5ODbRgdC+0LLQtdGJLmpwZw==-.webp)
За інформацією Славутицької міської ради,на засіданні керівники освітніх закладів представили свої плани на майбутнє – проєкти до плану відновлення міста.
![](/storage/media/34/ca/34caffff39e09ad5711058bbe73a2d0c.jpg)
Серед головних завдань більшості проєктів;
• безпека як пріоритетний аспект навчального процесу;
• модернізація закладів освіти, прагнення перетворити їх в сучасні освітні центри;
• створення просторів для творчості та спільної роботи учнівства та громади;
• розвиток STEAM-освіти: науки, техніки, інженерії, мистецтва та математики;
• спрямованість до зменшення споживання енергії та збереження ресурсів;
• забезпечення фізичного та психологічного здоров'я учнів/вихованців, покращення якості шкільного харчування;
• формування випускника з інноваційним мисленням, який буде здатний розвивати економіку за принципами сталого розвитку.
Презентовані проєкти відображають бажання зробити освітні заклади більш сучасними, безпечними, стимулювати творчість учнів та громади. Йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у 2022 році український уряд представив Національний план відновлення, що визначає шляхи відновлення країни після воєнних подій. Цей план містить 15 національних програм, які відповідають нашим важливим потребам і передбачають різні ініціативи та заходи.
![](/storage/media/a3/02/a302c59cf19ad262a3333c3daf460fe6.jpg)
Одним з важливих напрямків є розвиток освіти, для чого виділено фінансові ресурси. Інвестиції спрямовані на впровадження реформ в освіті, включаючи модернізацію закладів, розвиток вищої освіти та підготовку кваліфікованих фахівців.
За інформацією Славутицької міської ради.
Фото: вадим ІВКІН