Завантаження ...
Новобудови Києва

Розвиток та стале відновлення славутицької освіти

Розвиток та стале відновлення славутицької освіти фото
У Славутичі відбулося розширене засідання координаційної ради з питань освіти та колегії Управління освіти і науки "Розвиток освіти та стале відновлення", за участю мера .
За інформацією Славутицької міської ради,на засіданні керівники освітніх закладів представили свої плани на майбутнє – проєкти до плану відновлення міста.Серед головних завдань більшості проєктів;
• безпека як пріоритетний аспект навчального процесу;
• модернізація закладів освіти, прагнення перетворити їх в сучасні освітні центри;
• створення просторів для творчості та спільної роботи учнівства та громади;
• розвиток STEAM-освіти: науки, техніки, інженерії, мистецтва та математики;
• спрямованість до зменшення споживання енергії та збереження ресурсів;
• забезпечення фізичного та психологічного здоров'я учнів/вихованців, покращення якості шкільного харчування;
• формування випускника з інноваційним мисленням, який буде здатний розвивати економіку за принципами сталого розвитку.Презентовані проєкти відображають бажання зробити освітні заклади більш сучасними, безпечними, стимулювати творчість учнів та громади. Йдеться у повідомленні.Нагадаємо, у 2022 році український уряд представив Національний план відновлення, що визначає шляхи відновлення країни після воєнних подій. Цей план містить 15 національних програм, які відповідають нашим важливим потребам і передбачають різні ініціативи та заходи.Одним з важливих напрямків є розвиток освіти, для чого виділено фінансові ресурси. Інвестиції спрямовані на впровадження реформ в освіті, включаючи модернізацію закладів, розвиток вищої освіти та підготовку кваліфікованих фахівців.


За інформацією Славутицької міської ради.
Фото: вадим ІВКІН
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: