4 Листопада 2023
837
![Свято Хелловіну у Славутицькому міському парку (фото, відео) фото Свято Хелловіну у Славутицькому міському парку (фото, відео) фото](/storage/thumbs/520/pX5/NyD/v8eYYMUeur7mEuK98sm4jfzJ-metacGhvdG9fMjAyMy0xMS0wNF8xNy0zNy00OS5qcGc=-.webp)
Запальна анімація, паруючі коктейлі від відьми, драйвовий музичний супровід, чарівний гарбуз, що виконує бажання,, атмосфера таємничості і чаклунства - все це подарувало поціновувачам цього свята багато яскравих емоцій.
![](/storage/media/d8/de/d8de809e4ef68f0846646d4240abaa81.jpg)
Присутні здебільшого були вдягнені в костюми відповідної тематики.
Під час заходу діти могли загадати бажання і подути у димовий чарівний гарбуз.
В кінці вечірки на всіх чекало шоу мильних бульбашок.
![](/storage/media/fe/c9/fec9758c6f880c0d14d34259935323b2.jpg)
![](/storage/media/db/81/db81b53379ccf9cd05f39d93fd0db460.jpg)
![](/storage/media/c0/1d/c01dcccba4b1cfc51dcf6c03ccfaf918.jpg)
![](/storage/media/bb/1f/bb1f9cf22c665041adbea392c3a7ffc1.jpg)
![](/storage/media/36/8e/368e6dfe5cc95afc1e398ef5824067ad.jpg)
А справжньою родзинкою заходу сталопудало Путіна. Тут кожен отримав задоволення, виміщуючи всю образу, біль і злість, які завдав Путін принісши війну в України, надавши опудалу тумаків. Діти і дорослі могли його бити за донат. Надонатили на 1330 грн і 5 євро. Безумовно, ці кошти передали на потреби ЗСУ, за для скорійшої перемоги над російськими агресорами, на чолі з їхнім кровожерливим лідером. Хочеться вірити, що вся виміщена лють на опудаі рашистського карлика вплинула на те, що в медіа таки з'явились чутки про смерть Путіна. А як кажуть в народі: диму без вогню не буває!
![](/storage/media/a9/4e/a94ed69d8750d2eb34806704d800d417.jpg)
Під час заходу чергували представники "медичної допомоги" та працівники поліції, які, в свою чергу, оберігали дітей від дорослих, щоі поводили себе дивно по вдношенню до учасників святкової події. Вони підтримували порядок і безпеку протягом усього заходу.
![](/storage/media/e5/06/e506cf6f091c45b5723a8d9b99402c5c.jpg)
Попри велику кількість хейту, Хелловін стає популярним святом не тільки серед дітей, а серед дорослих.
Фото: Анна ТЄМНІКОВА
Відео: Ольга МЕЛЬНИК
![](/storage/media/43/02/430226dee150417ff073ae972365ea64.jpg)
![](/storage/media/d7/70/d770e0460c2b81216652f8902ad06efc.jpg)
![](/storage/media/57/2d/572dc1dcd86f756c25ca63daeb47a4af.jpg)
![](/storage/media/fc/14/fc1415048a415416354460d9b5e1b99b.jpg)
![](/storage/media/e6/6d/e66d29e4a9f24b2c25bcc88c2d9de3dd.jpg)
![](/storage/media/ca/31/ca3112c225798947c6fad59fe9bcb39e.jpg)
![](/storage/media/35/dc/35dc1d584f5acfb216d97c22e5f870ba.jpg)
![](/storage/media/b0/08/b0085abbc7e0059d57f58fd935c0d66c.jpg)
![](/storage/media/3b/71/3b7188f34faf3ffb385a893262dd9868.jpg)
![](/storage/media/01/a3/01a359d20826954a5e1b523f5257e4ab.jpg)
![](/storage/media/6b/fb/6bfbcfe1219c9d8eec4798e9e89caaff.jpg)
Відео: ТБ "Медіадім"