Завантаження ...
Новобудови Києва

Реалізація проекту реабілітаційного центру «Human clinic» у Славутичі

Реалізація проекту реабілітаційного центру «Human clinic» у Славутичі фото
В квітні 2023 року розпочалась реалізація проекту реабілітаційного центру "Human clinic" у місті Славутич. Ця ініціатива спрямована на поліпшення умов для надання реабілітаційних послуг у відділенні КНП "Славутицька міська лікарня" і є першим етапом в розвитку цього майбутнього центру.

Цей проект став можливим завдяки підтримці Благодійного фонду "ЧАЕС. Славутич. Розвиток", Благодійного фонду "Clean Futures Fund" з США, Гуманітарної організації "Deutsche Lazarus Stiftung" з Німеччини, громадських проектів КП "Агентство регіонального розвитку" м. Славутича "Простір «Життя триваЄ!» та Жіночого клубу "Незламні", а також завдяки учасникам Міжнародної конференції INUDECO.

Зусиллями цих партнерів вдалося зібрати необхідні кошти в сумі 457 033 гривень для придбання обладнання та проведення ремонтних робіт. Такий результат став можливим завдяки їх підтримці та співпраці.

Команда Благодійного фонду "Clean Futures Fund" з США відвідала місто Славутич у вересні цього року і спланувала новий етап співпраці в проекті "Human clinic". У результаті ремонтні роботи були завершені, і придбано більше 30 одиниць реабілітаційного обладнання, включаючи реабілітаційні сходи, реабілітаційні бруси для навчання ходи, масажні подушки, бігову доріжку, велотренажери та інше необхідне обладнання.

Цей проект отримав велику підтримку від громади міста Славутича, і всім партнерам висловлено подяку за їх внесок у реалізацію цієї ініціативи. Завдяки їхньому внеску і допомозі, ми маємо можливість розвивати цей важливий реабілітаційний центр та надавати якісну допомогу пацієнтам.

Продовжуємо збір коштів для підтримки проекту "Human clinic", і кожен внесок важливий. Благодійність та спільна діяльність допомагають нам робити світ кращим і надавати підтримку тим, хто її потребує.

Дякуємо від імені всієї громади міста Славутича! 
Детальніше про проект «Human clinic» читайте тут. 

Фото: БФ ЧАЕС. Славутич. Розвиток  
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: