8 Листопада 2023
730
![«Любов у кожній петельці»: виставка художніх робіт славутицької майстрині Людмили Лесникової фото «Любов у кожній петельці»: виставка художніх робіт славутицької майстрині Людмили Лесникової фото](/storage/thumbs/520/7aC/zfK/bTTOrw5v2FUoA46nHyIfCENj-metaMzk4NTg2Mjg1XzgzOTkwNzQ0MTQ2ODE0MV80NTY2MjY1NTI3NjYyODY2MTQzX24uanBn-.webp)
"Вироби Людмили Лесникової відзначаються різноманітною тематикою та високою професійною майстерністю.
Людмила Миколаївна – славутичанка-майстриня, мама загиблого воїна Івана Лесникова – з кожною петелькою вкладає любов у свої в'язані роботи. ЇЇ вироби не створюються, вони ніби народжуються у вмілих вправних руках, бо в них, за словами майстрині, «тепло душі і неосяжна безмежна любов», - повідомляють організатори виставки.
Щоб поринути у світ прекрасного і дивовижного, завітайте на виставку-продаж авторських плетених робіт «Любов у кожній петельці» Людмили Лесникової!
Оглянути виставку можна у вестибюлі музею до 10 листопада
![](/storage/media/1a/9f/1a9fc3ec39914bdc3a854e3bc902499b.jpg)
![](/storage/media/98/9b/989b6e112719b8e3713915c3ea6945d4.jpg)
![](/storage/media/36/3b/363bb027656c0acd14a6f2ff4edfe07b.jpg)
![](/storage/media/00/36/0036fbeef369a39376c223670ae101d7.jpg)
![](/storage/media/d0/d0/d0d040eec3371d2a4fa9abaaf32ca15d.jpg)
![](/storage/media/c3/7c/c37c5be68709b39d4c72450dedc0a55a.jpg)
![](/storage/media/5f/fd/5ffd2771377d0862e201e3d4ed778916.jpg)
![](/storage/media/52/2b/522b775b0bb861ce6b86c1ae6bb1964c.jpg)
![](/storage/media/c4/4a/c44a3635e86d1b7b029a39bdf78981be.jpg)
![](/storage/media/4e/5d/4e5d42467e6d84bf873abc2062c3ec1f.jpg)
![](/storage/media/61/85/61859cb117700d313957c9411bbd268e.jpg)
![](/storage/media/a8/ae/a8ae3d87f8ead248b6f57b37931b311e.jpg)
![](/storage/media/25/d7/25d7ebce511a23034877b91a54395431.jpg)
![](/storage/media/b0/34/b03470deb46a16ca8b1baeac51a0f45c.jpg)
Син Людмили Миколаївни - Іван, загинув захищаючи Україну від російських окупантів. 11 грудня 2014 року від отриманих напередодні поранень обірвалося життя старшого солдата Збройних Сил України, одного із «кіборгів», славутичанина, улюбленого 23-річного сина - Івана Сергійовича Лесникова.
![](/storage/media/2c/ca/2cca5b34ba7c2da95486294835074a6e.jpg)
У серпні 2014 року був мобілізований. Служив снайпером 90-го окремого батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади. Восени 2014 року 90-й батальйон увійшов до складу 81-ї окремої аеромобільної бригади.
29 листопада 2014 року під час мінометного обстрілу терористами біля Донецького аеропорту в районі селища Піски (Ясинуватський район) зазнав важкого поранення у живіт.
Був евакуйований до Дніпропетровської лікарні імені Мечникова. Бійцю було зроблено 7 операцій. Але 10 грудня його стан значно погіршився і наступного дня він помер. Івана поховали 13 грудня 2014 року в рідному Славутичі.
![](/storage/media/29/48/2948ab8191c3e7c818f28600cf70471d.jpg)
Указом Президента України від 15 травня 2015 року "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" старший солдат Іван Лесников був посмертно нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.
![](/storage/media/8f/fb/8ffbcfb8d2193f12a9c10f2e8a87b928.jpg)
У червні 2015 року на будівлі загально-освітньої школи № 1, де колись навчався Іван Лесников, була встановлена меморіальна дошка на його честь.
![](/storage/media/65/4c/654c1cb653c1be685f33078f7a5512f7.jpg)
![](/storage/media/fe/0e/fe0e88d5462e6af8e90d5203bf4de4cf.jpg)
Людмилу Миколаївну Лесникову нагороджено "Орденом матері".
![](/storage/media/6a/d9/6ad9373a450d6550e62796dea299966b.jpg)
![](/storage/media/8e/56/8e561e2ae47accab1397d217b4353052.jpg)
slavutych.info писав про загиблого Героя Івана Лесникова та його маму Людмилу Миколаївну. «Його було неможливо зупинити» – так розповідає про сина Людмила Лесникова.