8 Листопада 2023
909
![Місце зустрічі - музей (фоторепортаж) фото Місце зустрічі - музей (фоторепортаж) фото](/storage/thumbs/520/AcU/YZD/hVfcNAlU2Q4NiB6QqdQXD7xS-metaX0RTQzk4MzHQvNGD0LfQtdC5LmpwZw==-.webp)
Другий день був приурочений працівникам Краєзнавчого музею Славутича і Чорнобильської АЕС. В холі гостей зустрів директор Євгеній Алімов, який, як добрий господар, запросив присутніх ознайомитися з першими експозиціями, які разташовані тут.
![](/storage/media/7a/e8/7ae8c46e1e9a251412617698a21e06e6.jpg)
![](/storage/media/60/a4/60a49b7b4436091c3c3b455fcd902343.jpg)
Перша виставка присвячена лялькам, які зробила з допомогою гачка та ниток мати Славутицького Героя, який загинув у 2014 році, під час захисту Донецького аеропорту - Івана Лесникова.
Мати - Людмила Лесникова, в'яже гачком ляльки і бере участь в благодійних ярмарках, щоб підтримать наших хлопців-захисників у боротьбі з рашистським агресором.
![](/storage/media/65/c9/65c99373a9958b91e365a97f26910cf4.jpg)
![](/storage/media/ec/57/ec5725eb8824b3ad133a2648cbba85d2.jpg)
Друга експозиція присвячена ще одному професійному святу - Дню залізничника України, який відзначали 4 листопада.
Залізниця проходила поруч з роз'їздом Нерафа ще у минулому столітті. Зараз славутчани їздять електропоїздами до Чернігова та Києва.
![](/storage/media/b6/66/b66631558901adc30fed62ffe219ea69.jpg)
![](/storage/media/c0/c1/c0c1e18a7eb7478d93c86b5a73bef687.jpg)
![](/storage/media/f7/b4/f7b42ba7672a1a693749a6b28de908dd.jpg)
![](/storage/media/1b/ef/1bef55f90ebf971008e0ef9186d1cb2f.jpg)
![](/storage/media/cc/ca/ccca735ce6a271afbe9d110b5e06ea63.jpg)
Директор музею, мовою оригіналу, навів приклад, чому на роботу, запрошували, не тільки чоловіків, а і жінок, запросив гостей ознайомитись з залізничними ліхтарями, одягом залізничників та інше.
Продовжила екскурсію на другому поверсі екскурсовод Людмила Підлісна, яка ознайомила гостей з кімнатою Слави, яка присвячена не тільки героям минулого століття, але і Славутицьким Героям, які віддали життя за свободу та незалежності нашої країни, починаючи з 2014 року. Хвилиною мовчання присутні віддали данину та повагу загиблим Героям.
![](/storage/media/3b/6a/3b6a129af5def9e7ae7eacde858062f6.jpg)
![](/storage/media/ea/17/ea17f85402c58d0247ade9ec83b59279.jpg)
![](/storage/media/9e/7b/9e7b1ad69892fc744c456118792c4d49.jpg)
![](/storage/media/13/01/1301dd53bb47132550a1b7d6005bff65.jpg)
Другу залу присвячено народженню та будівництву міста Білого Ангела - Славутичу.
Наступний зал, присвячений життю нашого міста і нашого краю. Фрагменти експозицій оживили Людмила Курач - головний зберігач фондів, Тетяна Зінич - науковий працівник, Людмила Підлісна - екскурсовод та Евген Алімов - директор музею.
![](/storage/media/a9/90/a99070d8f62b056f99bfa798b981808f.jpg)
![](/storage/media/08/37/0837b92739d22e2eda227a445ca59918.jpg)
![](/storage/media/90/62/90620232789503d02e857aa93cf6da15.jpg)
![](/storage/media/63/db/63db52795c150fb66760f59a196a940e.jpg)
![](/storage/media/80/2d/802d60e82b78cd73f43ddbce585f4edf.jpg)
![](/storage/media/53/49/53495344b7ba41a2d43cc7831a8cfbc2.jpg)
![](/storage/media/47/14/471436068395e825a920809ccdd7ee3d.jpg)
![](/storage/media/ea/d9/ead90251432a909badfa0e83990b8393.jpg)
![](/storage/media/8b/41/8b41cebc51cd5c54cfff02322d755eef.jpg)
![](/storage/media/55/09/550923d863641abacc6db5e2740778d2.jpg)
![](/storage/media/e1/6c/e16c58863c62b7f0105b543f1d84a780.jpg)
![](/storage/media/e5/1c/e51c7640b54be52ad9ccee959bc98e16.jpg)
![](/storage/media/ab/25/ab25960d5764685b55a0f52412fcd66c.jpg)
![](/storage/media/bc/d2/bcd26d9d8710d3b55f8dcca1e2ea6df5.jpg)
![](/storage/media/fc/b7/fcb76ef2a61b256335f7c9efd3924f1b.jpg)
![](/storage/media/20/3d/203d25fcca4303fc5d6268fab62fa86c.jpg)
Після знайомства з кімнатою побуту та укладу життя наших пращурів - минуле і позаминуле століття, учасники зустрічі прослухали виступ народної капели "Надхнення"(Славутич).
Потім охочі могли подивитися на ЧАЕС з допомогою панорамних окулярів. Добросердечні господарі пригостили учасників зустрічі чаєм.
Вадим ІВКІН
![](/storage/media/13/52/1352148be4631122f4f17dc1268c56e2.jpg)
![](/storage/media/9c/0d/9c0deae7cf214dc69a775ab3aea88401.jpg)
![](/storage/media/5b/16/5b16781820fb6b4d58629d814a4c8d1e.jpg)
![](/storage/media/2d/36/2d36b9d8007801a766b572a8f666df2b.jpg)
![](/storage/media/6a/eb/6aebad99bc035f2bdc984d941424adbb.jpg)
![](/storage/media/ca/33/ca332ef6249f502f1d9bf51bdccf2049.jpg)
![](/storage/media/19/c9/19c9e712f0da7284b81de57626e54591.jpg)
![](/storage/media/b1/73/b1737ba5d00e0250e922082015af5f81.jpg)