13 Листопада 2023
623
![Небезпечні предмети навколо нас фото Небезпечні предмети навколо нас фото](/storage/thumbs/520/LUQ/c5H/Drnu16BML62Q2cuBBx1Xkk3f-metaNDAxODQwOTA5Xzc0MzI2MTA3NDUxMjc5Ml84MTU2Mzk0MjI1NDA1MDY0MDU1X24uanBn-.webp)
Діти завжди прагнуть досліджувати світ навколо себе, але іноді ці дослідження можуть бути небезпечними. Зараз дуже важливо доносити дітям інформацію про те, що знайдені ними предмети на вулицях або у інших місцях можуть бути потенційно загрозливими, і що на перший погляд здається іграшкою, може завдати величезної або навіть непоправної шкоди.
Для кращого розуміння фахівець Соціально-психологічного центру м.Славутич в ігровій формі продемонструвала «Правило трьох Не»: «Не підходь! Не чіпай! Не панікуй! Обережно відійди назад і повідом про знахідку когось із дорослих.
А далі запропонувала діткам повторити та розіграти свою власну виставу, яка би розповідала про черговість їх дій у випадку несподіваної знахідки.
![](/storage/media/f2/cd/f2cdfc55908fce6be0edc1c74864c8ee.webp)
Через повітряну тривогу захід перенесли та продовжили вже у безпечному місці.
Таким чином психологи СПЦ ще раз нагадали, що завжди треба бути уважними та обачними, невідомі предмети потрібно уникати та обов’язково попереджати дорослих, якщо на них натрапили.