14 Листопада 2023
1106
Оголошено результати Всеукраїнського конкурсу рефератів "Ядерна енергія і світ" - 2023, фінальний етап якого відбувся 2 листопада, де в онлайн-форматі взяли участь і четверо славутицьких учнів.
Про це повідомляє Управління освіти і науки Славутицької міської ради.
За інформацією Управління, під час фінального етапу конкурсу, в режимі онлайн, захищали свої реферати учні закладів освіти Славутича - Живилко Анастасія, Корепанова Дар'я, Рекуненко Тарас та Піменова Мірра.
![](/storage/media/b8/f4/b8f4fc2e6f92e8af2573b9ec2ac2a5dd.webp)
Живилко Анастасія, учениця Славутицього ЗЗСО № 3 - з теми "Атомна енергетика в умовах війни: нові виклики і завдання"
Науковий керівник - Олекса В.М., учитель фізики Славутицього ЗЗСО № 3
Корепанова Дар'я, учениця Славутицького ліцею - з теми "Атомна енергетика в сучасному світі та її перспективи в маійбутньому, переваги та недоліки використання атомної енергетики"
Науковий керівник - Полулях Т.П., учитель фізики і астрономії Славутицького ліцею
Рекуненко Тарас, учень Славутицького ліцею - з теми "Атомна енергетика в умовах російсько-української війни"
Науковий керівник - Полулях Т.П., учитель фізики і астрономії Славутицького ліцею
Піменова Мірра, учениця Славутицького ліцею - з теми "Розщеплення атома: скринька Пандори чи вогонь Прометея"
Науковий керівник - Полулях Т.П., учитель фізики і астрономії Славутицького ліцею
![](/storage/media/9b/a9/9ba9ab472c01c36213181326791bfe5b.webp)
Організаторами конкурсу є ДП "НАЕК "Енергоатом" та Українське ядерне товариство, партнером - Група компаній "Energy Safety Group".
У складі журі фахівці провідних підприємств, наукових установ та освітніх закладів галузі: Олег Зелений (ВП НТЦ Енергоатом), Олександр Мазурок (Energy Safety Group), Валерій Туз (кафедра атомної енергетики НТУУ "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського"), Валерій Зуйок (Національний науковий центр “Харківський фізико-технічний інститут”), Владислав Лесько (Кафедра електричних станцій та систем ВНТУ), Євген Малий (Інститут ядерних досліджень НАН України), Данило Лавренов (Енергоатом).
![](/storage/media/bc/c8/bcc8290be8b31bcac021e5f0911a2442.webp)
Члени журі надавали учасникам 10 хвилин для виступу та 5 хвилин для відповіді на запитання. Члени журі та учасники ставили свої запитання після завершення виступу.
![](/storage/media/45/75/4575faaa4c2abebd21b06cdf2cf10eb3.webp)
Юні славутичани отримали високі бали за свої виступи, але їх виявилося недостаньо, щоб увійти до списку переможців цьогорічного конкурсу рефератів.
Водночас ми пишаємося нашими учасниками Всеукраїнського конкурсу рефератів "Ядерна енергія і світ" - 2023! Адже кожен з них унікальна творча особистість, у котрої попереду багато нових перемог!
У той же час, беручи участь у такому заході, готуючи реферати на таку непросту тематику, як використання ядерної енергії, кожний учасник отримує новий досвід, нові знання, нові контакти, знайомства, а докладені зусилля стають новими сходинками до успіху у майбутньому.
Фото: Управління освіти і науки м.Славутич
Про це повідомляє Управління освіти і науки Славутицької міської ради.
За інформацією Управління, під час фінального етапу конкурсу, в режимі онлайн, захищали свої реферати учні закладів освіти Славутича - Живилко Анастасія, Корепанова Дар'я, Рекуненко Тарас та Піменова Мірра.
![](/storage/media/b8/f4/b8f4fc2e6f92e8af2573b9ec2ac2a5dd.webp)
Живилко Анастасія, учениця Славутицього ЗЗСО № 3 - з теми "Атомна енергетика в умовах війни: нові виклики і завдання"
Науковий керівник - Олекса В.М., учитель фізики Славутицього ЗЗСО № 3
Корепанова Дар'я, учениця Славутицького ліцею - з теми "Атомна енергетика в сучасному світі та її перспективи в маійбутньому, переваги та недоліки використання атомної енергетики"
Науковий керівник - Полулях Т.П., учитель фізики і астрономії Славутицького ліцею
Рекуненко Тарас, учень Славутицького ліцею - з теми "Атомна енергетика в умовах російсько-української війни"
Науковий керівник - Полулях Т.П., учитель фізики і астрономії Славутицького ліцею
Піменова Мірра, учениця Славутицького ліцею - з теми "Розщеплення атома: скринька Пандори чи вогонь Прометея"
Науковий керівник - Полулях Т.П., учитель фізики і астрономії Славутицького ліцею
![](/storage/media/9b/a9/9ba9ab472c01c36213181326791bfe5b.webp)
Організаторами конкурсу є ДП "НАЕК "Енергоатом" та Українське ядерне товариство, партнером - Група компаній "Energy Safety Group".
У складі журі фахівці провідних підприємств, наукових установ та освітніх закладів галузі: Олег Зелений (ВП НТЦ Енергоатом), Олександр Мазурок (Energy Safety Group), Валерій Туз (кафедра атомної енергетики НТУУ "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського"), Валерій Зуйок (Національний науковий центр “Харківський фізико-технічний інститут”), Владислав Лесько (Кафедра електричних станцій та систем ВНТУ), Євген Малий (Інститут ядерних досліджень НАН України), Данило Лавренов (Енергоатом).
![](/storage/media/bc/c8/bcc8290be8b31bcac021e5f0911a2442.webp)
Члени журі надавали учасникам 10 хвилин для виступу та 5 хвилин для відповіді на запитання. Члени журі та учасники ставили свої запитання після завершення виступу.
![](/storage/media/45/75/4575faaa4c2abebd21b06cdf2cf10eb3.webp)
Юні славутичани отримали високі бали за свої виступи, але їх виявилося недостаньо, щоб увійти до списку переможців цьогорічного конкурсу рефератів.
Водночас ми пишаємося нашими учасниками Всеукраїнського конкурсу рефератів "Ядерна енергія і світ" - 2023! Адже кожен з них унікальна творча особистість, у котрої попереду багато нових перемог!
У той же час, беручи участь у такому заході, готуючи реферати на таку непросту тематику, як використання ядерної енергії, кожний учасник отримує новий досвід, нові знання, нові контакти, знайомства, а докладені зусилля стають новими сходинками до успіху у майбутньому.
Фото: Управління освіти і науки м.Славутич