Завантаження ...
Новобудови Києва

Славутицька міська лікарня інформує

Славутицька міська лікарня інформує фото
Відтепер у складі колективу медичних працівників Славутицької міської лікарні здійснюватиме прийом лікар-кардіолог.
Про це повідомляє КНП "Славутицька міська лікарня" СМР.
"Друзі, раді Вам повідомити, що до штату нашої лікарні долучилася лікар-кардіолог 1 категорії АКУЛІНА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА. Приймати Тетяна Василівна буде на базі консультативно-діагностичного центру за попереднім записом", - йдеться у повідомленні.
Записатися на прийом можна online через систему Health24 або зателефонувавши в реєстратуру за номером +38(066)676-46-34.

КНП "Славутицька міська лікарня" також надає список важливих контактів, які можуть стати в пригоді в різних ситуаціях:

Поліклініка:
Телефон: (04579) 23-0-18
Мобільний: (066) 676-46-34

Невідкладна медична допомога:
Телефон: (050) 978-56-46

Довідкова служба:
Телефон: (04579) 30-2-27
Телефон: (04579) 2-27-24

Також на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» СМР запрацювала система попереднього запису до лікарів Центру. Встановіть додаток ПОРТАЛ ПАЦІЄНТА, реєструйтесь. Код можна буде отримати у лікаря чи в реєстратурі.
Реєструйтесь та користуйтесь Порталом пацієнта Зручний он-лайн сервіс для пацієнтів. ПОРТАЛ ПАЦІЄНТА - новий спосіб комунікації лікувальної діагностичної установи з Пацієнтом з використанням новітніх технологій.
Можливості: - Запис на прийом до лікаря - Нагадування щодо майбутніх подій - Оцінка діяльності закладу та лікаря - Доступ та перегляд інформації про здоров'я - Оголошення свого медичного закладу - Обмін електронними повідомленнями з лікарем - Обмін інформацією про здоров'я з медичними працівниками та вашими близькими.

Як скористатися цією послугою - дізнавайтеся з відео:


 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: