22 Грудня 2023
944
![Славутицькому телебаченню - 35! фото Славутицькому телебаченню - 35! фото](/storage/thumbs/520/RK3/ygI/wMNzjJsRV50kCx5jeBvKMEb2-metaaW1hZ2UuanBn-.webp)
Протягом цього періоду відбулося багато змін. Багато раз мінялась назва студії, форма власності, статус, місце знаходження, склад і кількість працівників-телевізійників, а телебачення нашого міста продовжує працювати, інформувати, радувати і дивувати.
Нині TV MediaDim Slavutych (саме так тепер називається наша міська телестудія) представляє всього три особи – відеооператор Олександр, відеоінженер Максим та директор-журналіст Олександр Демидов - Заслужений журналіст України.
![](/storage/media/19/46/194671829cd6b0f23a5d012f2cad0d5c.webp)
За неповних 11 місяців поточного року вийшло в ефір 88 програм «Новини Славутича», 28 програм «Запитай у мера», 35 музичних програм. Окрім цього були актуальні інтерв'ю, експрес-випуски та багато іншого. І така продуктивність дійсно вражає.
Докладніше про роботу телестудії у відеосюжеті компанії за посиланням
У Славутичі також функціонує телестудія #ПДМТV, де разом зі славутицькою молоддю працюють Марина Катамай та Надія Сарана.
![](/storage/media/06/44/0644306f31b326a96cc782ff19943240.webp)
Цікавими відеосюжетами та фото-історіями вражає Богдан Волох.
![](/storage/media/80/46/80469444402bce271a6bbf65d55ba076.webp)
Також хочемо привітати теле-команду, яка працює у складі колективу ДСП "Чорнобильська АЕС" - Chornobyl NPP. Ваші репортажі актуальні і важливі!
Вітаємо всіх наших телевізійників зі святом! Добра, позитиву, творчих однодумців, цікавих історій, вдячних глядачів, талановитих учнів, гідної зарплати та позитивних новин!
Безкомпромісної перемоги нашій Україні, процвітання і миру!
Зі святом!